Moja pierwsza aplikacja dla kobiet

  • Autor
    Odp.
  • Łukasz Stoiński
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Jestem studentem pierwszego roku politechniki i za namową mojej dziewczyny tematykę swojej aplikacji poświęciłem w stworzeniu „zestawu narzędzi” dla kobiet. Napisałem kalendarz prognozujący okres i dni płodne na bazie podanego terminu ostatniej miesiączki i długości cyklu(14 dni przed końcem cyklu prognozuje owulację, ten dzień i dni sąsiednie oznacza jako najbardziej płodne, a 4 dni wstecz i 1 do przodu jako płodne, ze względu na długość życia plemnika i komórki jajowej), oraz kalkulator zapotrzebowania kalorycznego, który oprócz wieku/wagi/wzrostu uwzględnia podejmowany dzienny wysiłek i cel. Ze względu na brak funduszy aplikację udostępniłem na ten moment jedynie na Google Playu(Android), ale jeśli odniesie choć minimalny sukces zamierzam zainwestować w inne platformy oraz przede wszystkim w grafikę, która działa teraz jedynie na podstawowych bryłach. Aplikacja jest w języku angielskim, hiszpańskim i polskim. Najbardziej mi zależy na wyłapaniu błędów w działaniu logicznym aplikacji, ale też w interfejsie(czy np. czcionka nie wylewa się). Bardzo proszę o komentarze, wszelkie opinie motywują mnie do dalszej pracy.
    Aplikację można znaleźć w Google Playu jako
    „Kobiecy Niezbędnik”

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Moja pierwsza aplikacja dla kobiet"

Przewiń na górę