moje zaręczyny:)

  • Autor
    Odp.
  • KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    witam 🙂 chcialam sie z wami podzielic moim szczesciem:) otoz zareczam sie z moim chlopakiem ustalilismy juz date zareczyn:) moze podzielicie sie jak wygladaly wasze zareczyny??

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    gratuluję;) ja jeszcze nie jestem zaręczona:)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    również gratuluje i tez nie jestem zaręczona 😛
    a datę zaręczyn sie ustala? 😯 ja myżlałam ze to niespodzianka 😛

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    również gratuluję i też nie jestem zaręczona ale mam cichą nadzieję, że może niedługo to nastąpi 😉

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    moje gratulacje 🙂 🙂
    życzę duuuuużo miłożci 😀 😀

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Gratuluje 😀
    na moich zareczynach moj chlopak przyszedl z bukietem kwiatow do mojej mamy i dla mnie 😆 byli tez jego rodzice-bylo troche nerwow i smiechu 😆

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    nie chciałabym miec ustalonej daty zareczyn, chciałabym zeby to była niespodzianka a pozniej powiadomiło by sie jednych i drugich rodziców i jakis dobry obiad by sie wspolnie zjadlo – bez niepotrzebnych ceregieli no ale co dom to obyczaj:) gratulacje wielkie!!

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    hmmm mozliwe ze dokladnej daty zareczyn sie nieustala i my dokladnej daty tez niemamy bo wlasnie to ma bc niespodzianka dla mnie chodzi oto ze ustalilismy iz to nastapi niedlugo ..rozmawialsmy otym i stwierdzilismy ze jestesmy gotowi by opodjac tak wazny krok a z tym ze mamy ustalona date to raczej chodzilo mi w jakim przedziale przyszlego roku to sie odbedzie:) zle sie wyrazilam ale sie poprawiam:)

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    no gratuluję!!!

    ja nie jestem jeszcze zaręczona, ale coż mi mówi, że moje kochanie coż szykuje.

    no i ja tez uwazam ze to tak jakos glupio ustalac date zareczyn. my od dawna gadamy o slubie, wie wiadomo ze przydalyby sie zareczyny, ale moje Kochanie jakoż się z tym ociąga i tak naprawdę to mogę się mylić myżląc że cos kombinuje i może być tak że przez kolejne dwa lata będziemy „dziewczyną i chłopakiem” hehe.

    ale jak coż się wydrzy na pewno się pochwalę 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    no gratuluję!!!

    ja nie jestem jeszcze zaręczona, ale coż mi mówi, że moje kochanie coż szykuje.

    no i ja tez uwazam ze to tak jakos glupio ustalac date zareczyn. my od dawna gadamy o slubie, wie wiadomo ze przydalyby sie zareczyny, ale moje Kochanie jakoż się z tym ociąga i tak naprawdę to mogę się mylić myżląc że cos kombinuje i może być tak że przez kolejne dwa lata będziemy „dziewczyną i chłopakiem” hehe.

    ale jak coż się wydrzy na pewno się pochwalę 😀

    Ja mam podobnie, ale nie zamierzam nikogo popędzać, niech będzie pewny.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Gratulacje! 🙂 ja tam nie jestem zaręczona.. 😛 ale moja siostra miała można powiedzieć dwa razy zaręczyny.. 😛 najpierw takie niezapowiedziane w restauracji, tylko oni dwoje.. a później z ustaloną datą dla rodziny… 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Moje gratulacje 😀
    Nie jestem zwolenniczką „powaznych” związków więc zapewne moje zaręczyny nie nastapią zbyt szybko 🙂 teraz jedynie trzeba czekac aż mi się znowu w głowie przewróci 😉
    Przez „datę” zaręczyn ja zrozumiałam jakież małe przyjątko na którym będą rodzice narzeczonej i narzeczonego,gdzie nastapi już oficjale zaręczenie się… 🙂 w „tych” sprawach jestem bardzo starożwiacka widac… 😉

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Gratuluję i życzę duuużo szczężcia i jeszcze więcej miłożci 🙂

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    no gratuluję!!!

    ja nie jestem jeszcze zaręczona, ale coż mi mówi, że moje kochanie coż szykuje.

    no i ja tez uwazam ze to tak jakos glupio ustalac date zareczyn. my od dawna gadamy o slubie, wie wiadomo ze przydalyby sie zareczyny, ale moje Kochanie jakoż się z tym ociąga i tak naprawdę to mogę się mylić myżląc że cos kombinuje i może być tak że przez kolejne dwa lata będziemy „dziewczyną i chłopakiem” hehe.

    ale jak coż się wydrzy na pewno się pochwalę 😀

    Ja mam podobnie, ale nie zamierzam nikogo popędzać, niech będzie pewny.

    ja również chcę by był pewny, dlatego cierpliwie czekam 😀

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Gratuluję.

    My nie ustalaliżmy daty.

    Wieczorem, kiedy siedziałam na łóżku. Mój mężczyzna szperał w szafie. W pewnym momencie, pokazał mi pudełeczko, zrobił minę kotka i się przytulił…

    Po jakimż tygodniu (może mniej) powiedzieliżmy rodzicom.

    (nie było jak w filmach, jak się wszyscy spodziewali…)

    Trzeba być nieprzewidywalnym;)

The topic ‘moje zaręczyny:)’ is closed to new replies.

Przewiń na górę