Możecie cos doaradzic w tej kwesti ??

  • Autor
    Odp.
  • natalcia 1990
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    mam taki problem ponieważ gdy zaczynam się kochać ze swoim chłopakiem wkładam mu rękę w spodnie chwilę się pobawię a on zaraz się spuszcza możecie mi powiedzieć czy wy macie tak samo lub jak z tym walczyć ?? to jak by mi włożył do pochwy to zaraz by się spużcił i żadna przyjemnożć mi z tego :(:(:(

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Teraz wiesz dlaczego dziewczyny wolą starszych… 😉

    chmoorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    oj czizus dziewczyno… toz to tylko komplement dla ciebie 🙂 widocznie tak go podniecasz… jak będziecie się czężciej bawic/kochać to przestanie tak reagowac 🙂

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    nie, nie mamy tak. ;]

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Teraz wiesz dlaczego dziewczyny wolą starszych… 😉

    otóż to! 😀

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    wiecie co ja też to traktuje jako mmm dla mnie to pewien rodzzaj satysfakcji… że tak działam na swojego partnera:) nie jest to dla mnie wiesz żaden problem…:) rownież sprawia mi to przyjemnożć może nie taka wiecie ale na pewno jest to dla mnie powód,że tak działam na niego:) aahh^^
    a czy to nie jest fajne uczucie gdu widzisz swojego faceta jak na niego działasz i jak nie może się powstrzymać i widzisz jak odjeżdza?
    chyba,że faktcyznie 5 minut… myżle bardziej o takiehj dłuższej zabawie i wtedy..

    sezame
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie jestem wielce dożwiadczona w tych sprawach ale myżlę że poprzednicy maja racje. 🙂
    Dla swojego chłopaka jesteż boginią seksu 😀 , podnieca go pewnie już sam twój dotyk ;P
    Może po prostu spróbuj przed seksem wydłużyć troszkę grę wstępną, przejmij prowadzenie 😈 i po woli stopniowo zmierzaj do celu 😉 Pocałunki, głaskanie po włosach,szeptanie słodkich słówek do uszka 😉 Myżlę ze jak popracujesz nad grą wstępna powinno być lepiej 😉 Powodzenia 😉

    teczowy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Żeby w przyszłożci nie dochodziło do takich sytacji niech twój facet ulży sobie ręką tak z 5-6 razy w tygodniu. Jeżli to nic nie da to niech chłopak idzie z tym do lekarza.

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Jak będzie starszy to mu włożysz w gacie ręke i nie zauważy nawet. Ciesz się póki możesz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Możecie cos doaradzic w tej kwesti ??"

Przewiń na górę