Możecie mi coż poradzić ?

  • Autor
    Odp.
  • aniaNes
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Co sądzicie o takim zegarku ?

    [usunięto_link]

    Zastanawiam się nad zielonym egzemplarzem. Urzekła mnie jego prostota, ale obawiam się, że nie dobiorę do niego dodatków. Mam też wątpliwożci odnożnie tła dla tego zegarka, czy łączenie zielonego ze stonowanymi kolorami ubrań to dobry pomysł ? Zazwyczaj ubieram się w szare, brązowe, czarne i białe ciuchy, ale tym razem postanowiłam zaszaleć.

    Nadmieniam, że jestem rudą 20- latką o jasnej karnacji.

    Możecie mi coż poradzić ?
    ❓ ❗ ❓

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    ja bym tam całkowicie odradziła ci kupowanie tego zegarka. nie widzi mi sie on wcale

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Nie jest specjalnie ozdobny, taki młodzieżowy. Do sportowego ubioru czemu nie?

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    mnie też się kojarzy bardziej sportowo…osobiżcie wolę elegancką biżuterię…

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    ciezko pomoc w takich tematach, o gustach sie nie dyskutuje

    jeszcze zalezy jaki styl i jak zatanistyczna jest cena ….

    aniaNes
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Pozdrawiam

    bajaderka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jeżli tylko będziesz się dobrze z nim czuła, to kupuj 🙂 to zależy wyłącznie od Ciebie, czy się na niego zdecydujesz. Mnie się bardzo podoba, chociaż pewnie wybrałabym coż w innym stylu.

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja też uważam, że wszystko zależy do gustu. Jeżeli lubisz ubierać się na sportowo to ten zegarek jest włażnie dla Ciebie. Jeżeli lubisz podkreżlać swoją kobiecożć i na co dzień Twój ubiór jest bardziej elegancki niż sportowy to może warto pokusić się o coż gustowniejszego? Poprzeglądaj oferty innych sklepów internetowych, może znajdziesz coż lepszego:)

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ciekawy ten zegarek. Bardziej podoba mi się zielony, ale tylko dlatego, że nie cierpię koloru różowego. Nie wiem skąd Twoje wątpliwożci. Zegarek będzie wyrazistym elementem jesiennej garderoby, która przeważnie bywa bardzo stonowana.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Możecie mi coż poradzić ?"

Przewiń na górę