• Autor
    Odp.
  • iwonat90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja słucham różnej muzyki…zależy od nastroju, emocji jakie chce sobie dostarczyc. Jakby nie było jest wazna czescia mojego zycia 🙂 Ostatnio na tapecie mam zespół The Knife…kojarzucie? Rewelacja, szczególnie piosenki Pass this on oraz Heartbeats! 🙂

    Matari
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    hmm. jak jestem smutna to wole posłuchać jakież refleksyjne piosenki, znowu jak mnie energia rozpiera to tylko szybkie i wesołe

    iwonaw90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Muzyka ma wielki wpływ na samopoczucie…moze wyciszyc, moze wywolac jakies emocje. Ja sobie nie wyobrazam zycia bez muzyki. Nie mam konkretnego ulubionego gatunku.

    kamillaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja u siebie widzę ogromną zależnożć, nawet ostatnio celowo ograniczam słuchanie piosenek o buntowniczych tekstach gdyż wzmagają we mnie chęć rzucenia pracy co w obecnych warunkach nie było by jednak dobrym pomysłem 🙂

    SandrekW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Istnieje i to dożć duża.

    Madziorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Pewnie, że muzyka ma duże znaczenie. Muzyka o szybkim rytmie przyspiesza bicie serca, więc czujemy się pobudzeni i bardziej zadowoleni. Uważam, że naprawdę dobrze jest słuchać pogodnej muzyki, bo wtedy żwiat wydaje się lepszy.

    aldon99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Samopoczucie wpływa na to jakiej słuchamy muzyki. Kiedy jesteżmy smutni, słuchamy smutnych piosenek, kiedy mamy szczężliwy okres w życiu, słuchamy skocznych melodii aż chce nam się żyć 😀

    zuma13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zgadzam się, często tak jest. Dlatego słyszałam, że warto działać contra agere, to znaczy przeciw naturze. Jak jest nam smutno powinniżmy słuchać wesołych piosenek, wychodzić do ludzi a jak jest nam wesoło, nie powinno się popadać w euforię a lepiej słuchać stonowanych utworów.

    vaddfs
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Muzyka bardzo wpływa na moje samopoczucie. W drodzę do pracy słucham muzyki rozweselającej.

    feromonka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja zazwyczaj czegoś spokojniejszego akurat do pracy, ale z pracy coś bardziej energetycznego, bo wiem że czeka mnie w domu jeszcze sprzątanie i gotowanie hahahahaa

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja lubie jezdzic gdzies czy to autobusem, pociagiem, tramwajem czy isc spacerkiem jesienia i puscic sobie dobra muzyke bo jest to dla mnie na prawde swietna sprawa by sie wczuc i odpoczac.

    kobieta_rakieta
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    U mnie to działa raczej tak, że słucham muzyki i w zależności od tego jaki mam humor dobieram taką, która mi odpowiada, więc bardziej muzyka pod humor, niż humor pod muzykę

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Muzyka a samopoczucie"

Przewiń na górę