Na której nodze?

  • Autor
    Odp.
  • Rozyczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A więć kupiłam łańcuszek na nogę. Nie jestem pewna, na której nodze ją nosić, bo doszły mnie słuchy, że na którejż z nich, noszą lesbijki. Ja się na tym nie znam, więc chciałabym się dowiedzieć, na której nodze nosić łańcuszek, jęsli nie jestm lesbijką. Bardzo proszę o dopowiedź :*. Z góry dzięki.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    To, że lesbijki noszą na którejż tam nodze łańcuszek to mit! Noszą bo taka moda, a nosić mogą na lewej i na prawej bo to bez różnicy czy się jest hetero czy homo! Ja osobiżcie noszę na lewej…

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    pierwsze slysze ze to lesbijki nosza na nogach lancuszki.
    dla mnie wyglad lancuszka na nogach ogolnie jakos nie smacznie wyglada

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja nosze na lewej nodze… a dlaczego lewa bo tak mi sie umyslało 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Dla mnie te teorie są idiotyczne.No prosze Was!Homosexualiżci mają to w naturze,ze nosza na prawej czy tam lewaej nodze łańcuszki czy przebijają sobie prawe czy tam lewe ucho?! Głupota na kółkach. Nosi się gdzie chce i fakt,że jest się homo czy hetero nie ma tu żadnego znaczenia 😀

    kpati
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Witam.
    Ja osobiscie nosze lancuszek na lewej nodze.
    😀 😆 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tez nosze na lewej, jestem hetero 😛 i nie sadze by mialo to jakiekolwiek znaczenie 😛
    [usunięto_link] mialam taka kiedys 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    jak to dobrze, że mi się nigdy nie umyżliło kupowanie łańcuszka na nogę

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Jestem leworęczna, więc wszelką wszelkie pierżcionki i bransoletki też zakładam na lewą rękę (łącznie z zegarkiem, kory podobno powinno nosić się na ręce prawej). Z łańcuszkiem na nogę jest podobnie. Wydaje mi się, że jedyną rzeczą, którą w takiej kwestii powinnyżmy brać pod uwagę jest nasza wygoda.

    omena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    A ja noszę na prawej i nawet przez chwile się nie zastanawiam nad tą kwestią. Po prostu założyłam tam gdzie było mi wygodniej 😀
    A swoją drogą, ja wręcz przeciwnie słyszałam że taka cieniutka bransoletka wygląda bardzo pociągająco i wcale nie jest „niesmaczne”

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    hehehe, pierwszy raz słyszę taką teorię:) Ale w sumie dobrze wiedzieć…:) Mnie się łańcuszki wokół kostki podobają, ale nigdy ich nie nosiłam. A to z tego względu, że moja mama zawsze na mnie krzyczała i kazała żciągać. Powód? Że niby łańcuszki na nogach to był znak niewolnic i jej się to źle kojarzy….nie dało się z nią w ogóle polemizować i jakoż tak do dziż została bez łańcuszka na nogę;)

    piesprzewodnika
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Kwestia lesbijek nie powinna cię interesowac, noś łańcuszek gdzie ci wygodnie! w końcu kupiłas go z myśla o sobie, a nie przypodobaniu sie i opinii innych!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na której nodze?"

Przewiń na górę