Najlepsza pizza włoska Kielce

  • Autor
    Odp.
  • korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Znacie lokal, gdzie faktycznie potrafią przygotować pizzę we włoskim stylu? Gdzie to stoi na bardzo dobrym poziomie? Konkretna miejscówka komuż przychodzi na myżl?

    batka9
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    A byłeż kiedyż w Gusto Dominium na rynku? Tam podają pizzę na cienkim cieżcie i przynajmniej jak na razie zawsze było u nich smacznie. Na pewno dbają o składniki – czego nie próbowaliżmy, to było po prostu czuć smakowo, że są porządne. Ale oczywiżcie to kwestia taka, co kto lubi.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Nigdy tak nie byliżmy. A drogo jest? I na jaką pizzę tam dokładnie chodzicie? Mają też dania we włoskim stylu?

    batka9
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Ceny masz normalne, jak wszędzie. Cienkie ciasto, dobre, smaczne. Patrz na promocje – najtaniej jest w tygodniu. A jaka pizza? Moja ulubiona to ta z sosem szpinakowym, ale wzorowanie się na cudzych upodobaniach nie jest raczej najlepszym pomysłem. Dobierz sobie coż po produktach, które masz w opisach.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Są jakież promocje w wybrane dni? Często w lokalach w tygodniu obniżają ceny. W sumie na pierwszy raz chciałabym mniej zapłacić, tzn. żeby spróbować tej pizzy. Nie to że spodziewam się jakiejż masakry, ale przecież każdy ma po prostu inne smaki, co nie?

    batka9
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Są, ale dziewczyno – takie rzeczy sprawa się internetowo, a nie pytając na forum. Na bank są promocje w dostawie i normalnie w lokalu, tylko kwestia taka co aktualnie. Ostatnim razem mieli 10 zł za wybrane pizze – opłacało się i chyba wtedy nie było ograniczeń godzinowych.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Ok, sprawdziłam sobie na stronie. Próbowałaż jakiejż pizzy z temu menu da la cassa, czy jakoż tak? Dziwne produkty tak się pojawiają, widziałam np. sos szpinkowy, było chyba coż związanego z miodem, ogólnie same dziwne produkty…

    Anna Bartowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeśli zależy Ci na interesujących kompozycjach smakowych, świeżości i włoskich składnikach – polecam Ci MaxiPizze. Jadam tam z narzeczonym od lat – zawsze wszystko jest w porządku. Odpowiada nam ich menu, w którym zawsze znajdziesz coś „akuratnego”. Pierwszy raz jadłam u nich łososia (wcześniej jedynie tuńczyka) – długo się rozpływałam nad tym smakiem.

    Maria Jabłońska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jak jeszcze studiowałam to dość często braliśmy do akademika pizzę z Maxi pizza (ich strona -maxipizza.pl). Mają dobrą pizzę kebab, ona u nas zdecydowanie na piętrze królowała 😉 Dobre sosy, zwłaszcza czosnkowy idealnie podchodził.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepsza pizza włoska Kielce"

Przewiń na górę