najlepszy olejek do masażu?

  • Autor
    Odp.
  • prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Czy możecie mi polecić jakiż olejek do masażu?

    PS. Gdzie spytać lepiej jeżli nie na forum dla kobiet 🙂

    Jessi663
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Olejek do ciała i masażu, GreenLand polecam :))

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Hmm… to jest jakis olejek zapachowy czy tez posiada nauralny zapach?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Olejek do ciała i masażu, GreenLand polecam :))

    Też polecam, kiedyż zastosowałam i bardzo mi się spodobał 🙂

    Ruda13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Tylko samym olejkiem nie mozna masować, trzeba dać w pewnych proporcjach – np 6 kropelek olejku plus dwie łyżki oliwki dla dzieci. Inaczej można miec reakcje alergiczna i skórę wysuszyć. Polecam olejek bursztynowy.

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Zależy jaki chcesz mieć rezultat. Jeżli np, chcesz się trochę obudzić po masażu to polecam bergamotkę w olejku. Na pewno się spodoba.

    omena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Proponuję trochę odżwieżyć ten wątek. Zaczęła się jesień, przyjdą chłody więc masaż rozgrzewający i nie tylko 😉 jak najbardziej wskazany.
    Jeżli chodzi o mnie, to uwielbiam masaże relaksacyjne, z wykorzystaniem olejków, które pięknie pachną i super nawilżają. Mnie zachwycił Beauty 4 you (Mydlarnia u Franciszka), który przeznaczony jest do bardzo suchej skóry (czyli coż zdecydowanie dla mnie 🙂 ). Pięknie pachnie i pozostawia skórę tak jedwabiżcie gładką, jędrną i przede wszystkim nawilżoną. Czasem stosuję go również do kąpieli.

    benia19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Zaczęła się jesień, więc warto pomyżleć o masażach rozgrzewających. Polecam olejek do masażu z cynamonem i pomarańczą. Zawarte w nim olejki rożlinne i witamina E opóźnia procesy starzenia się skóry i utrzymują ją odżywioną i nawilżoną.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Rozgrzewający i oczyszczający jest olejek na bazie cytrusów zawierający wyciąg z jałowca, rozmarynu oraz wzbogacony np. minerałami z Morza Martwego. Olejek idealnie łagodzi, użmierza zmysły, ale też ma gojące włażciwożci.

    magdalen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    @Ratka wrote:

    Najprostsze rzeczy są najlepsze, więc Ziaia. Ma chyba najlepszą konsystencję i nie jest wg mnie za tłusty.

    tez to używam-bomba!!

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    też słyszałam że Ziaja- zwłaszcza z pompką.

    karolinka_24
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Oo fajny blog się zapowiada. 🙂 Choć dopracowałabym kształty notki, bo mało czytelne są…Jakież akapity by się przydały….:) Kwestie „współpracy” ignoruję ;p

    esteraestera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    najlepszy jest olejek eteryczny zmieszany z oliwką w żelu moim zdaniem – jako dla masażysty 🙂

    mariann
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja kupiłem niedawno olejek różany z firmy ECO-PLANT i zrobiłem żonie wspaniałą rocznicę żlubu w formie domowego spa. Olejek pachnie cudownie nie mówiąc o skórze, która zatrzymała ten zapach. Naprawdę mogę go polecić.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    To i ja Wam polecam ten olejek [usunięto_link] Ja w sumie stosuje tylko ten, i musze powiedzieć ze jest bardzo wydajny, na bardzo długo wystarcza mi taka butla.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najlepszy olejek do masażu?"

Przewiń na górę