Najlepszy sklep z ubraniami

  • Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Jaki jest wasz ulubiony sklep z ciuszkami? Gdzie najczężciej kupujecie ubranka?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mój ulubiony to bez wątpienia Bershka.Dalej,w maratonie shoppingowym biorę pod uwagę: H&M,New Yorker,Reserved,Cubus,Orsay a i do Terranovy zajrzę.Tak więc,jak widać,robię zakupy bez brawury 😉

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    heh… ja na allegro

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    H&M, Orsay, Pull&Bear

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    ORSAY, H&M

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Wszystkie tak jak WarnGirl, po za Bershka czy jakos tak 😛 bo tego w poblizu u mnie nie ma 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    nie mam ulubionego.. 😀 wchodzę wszędzie i jak coż mi się spodoba to kupuję 😛

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mango (najulubienszy ze wszystkich. wiekszosc moich ciuchow mam od nich), solar, jackpot, pepe jeans, zara, mexx, pull&bear.

    zagladam tez do stradivariusa, h&m, reserved…

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    H&M, Reseved ostatnio dorwałam się do Zara czasami zaglądnę do New Yorkera, Nike- lubuję się też w sportowych ciuchach:) 8)

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    H&M, Reseved ostatnio dorwałam się do Zara czasami zaglądnę do New Yorkera, Nike- lubuję się też w sportowych ciuchach:) 8)

    nike ma swietna kampanie reklamowa ostatnio. oszalalam na jej punkcie;p nawet moj cytacik na dole z tego zerzniety;]

    liliana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja ostatnio bardzo lubie wyszukiwac przerozne rzeczy w internecie. szyte w pojedynczych egzemplarzach.jest mnustwo takich sklepow, a ostatnio znalazlam [usunięto_link]
    calkiem niezly 😀

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ja n****ętniej kupuję w H&M, od ubrań przez dodatki po bieliznę. Czasami też Reserved, ale ostatnio rzadziej.

    liliana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    czemu rzadziej?nie satysfakcjonuje Cie juz oferta Reserved?

    kamorra5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    może poprzewracało mi się w głowie, ale….sklepy tzw. sieciowe, jak Reserved, H&M itp., mają bardzo jednolite kolekcje i promują jeden, obowiązujący w sezonie trend. Gorzej, jesli nie jest się poddańczo wiernym modzie i ma swoje preferencje. Np. jak moda na zielony – nigdzie nie znajdziesz fajnych ciuchów w innym kolorze…!
    Wybieram lumpeksy, a ostatnio także allegro. Wpisuję „vintage” do wyszukiwarki i, oprócz nowych ubrań firmowanych tą nazwą, znajduję czasami fajne, używane ciuchy przywiezione np. z Londynu. Całkiem przystępne ceny i gwarancja niepowtarzalnożci:)
    polecam
    ps. ktoż zna jakież „niszowe” szmateksy w Łodzi lub Wawie?

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    wchodzę do Galerii i tam są wszystkie sklepy w kupie
    w każdym znajdę coż dla siebie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy sklep z ubraniami"

Przewiń na górę