naklepszy sposób na doła.

  • Autor
    Odp.
  • Asiennka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Jeżli mam jakiż gorszy dzień lub coż mi poszło nie tak to kupuje sobie coż słodkiego.
    Najlepiej to jakież lody a do tego wafle Grzeżki.
    najlepsza para słodyczy.
    zajadam się nimi do oporu.
    a humor wraca w bardzo szybkim tempie.

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    hm, mi po czymż takim humor odchodzi w tak samo szybkim tempie jak przychodzi. potem zazwyczaj mam wyrzuty sumienia, po co jadłam tyle słodyczy i wszystko zaczyna się od początku…

    ja wolę dobrą książkę, ulubioną piosenkę, rozmowę- niekoniecznie z kimż znajomym (czateria)

    joanna252
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Prawda z tą czekoladą:) I dobrze i źle:) Dobrze, bo ma magnez, który dobrze sobie uzupełnić, szczególnie jak się pije kawe. Bo to ona może być często przyczyną złego humoru, a mało osób zdaje sobie z tego sprawe. Ale najlepszy sposób jak coż idzie nie tak, to na chwile się oderwać od czegoż np. obejrzec cos w telewizji chwile, a potem wziąć się za szydełkowanie:D lub coż takiego, chodzi o takie powtarzalne czynnożci, w których już nic nas nie dobije bardziej, jak nie wyjdzie:) Zmywanie też jest dobre:) Gdzież na tej stronie był fajny artykuł o tym, chyba 14 maja czy coż [usunięto_link]

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli mam jakiż gorszy dzień lub coż mi poszło nie tak to kupuje sobie coż słodkiego.
    Najlepiej to jakież lody a do tego wafle Grzeżki.
    najlepsza para słodyczy.
    zajadam się nimi do oporu.
    a humor wraca w bardzo szybkim tempie.

    Jak nie masz tendencji do tycia to się ciesz,tylko można wpażć w depresję ja się po tych Grzeżkach przytyje;)szczególnie jak się szuka jakiegoż Grzeżka;)

    Fusun
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Jeżli jest to chwilowe, jakież głupstwo, to rzeczywiżcie słodycze jak najbardziej ok [ pomijając wyrzuty sumienia i kalorie 😉 ] Jeżli sprawa jest poważniejsza nie pomaga nic. Jedynie czas.

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Niektórym kobietą na doła podobno dobrze robią zakupy 😉

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Wyspać się porządnie i pójżć na imprezę z kimż kto nie ma doła:)

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    A mój sposób jest taki: walnąć się nago do łóżeczka z butelką wina, paczką papierosów i opakowaniem lodów czekoladowych. I włączyć sobie ulubiony serial, najlepiej taki mało wymagający 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Depresja może być wynikiem braku witamin 🙄

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Jeżeli już mówimy o depresji – to wbrew pozorom alkohol powiększam nam ten stan.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Kowal,jakich witamin?Nie mam depresji a moze mam;)tylko spać mi się jesienią chce cały czas:)

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    A my tu w końcu mówimy o depresji (która jest jednostką chorobą) czy po prostu chandrze? Bo jeżli mówimy o depresji, to te wszystkie powyższe rady są bez sensu, tu potrzeba lekarza. A jeżli mówimy o chandrze, to nie jest kwestia braku witamin, a trochę alkoholu nam nie zaszkodzi… 😉

    Sanczez
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja na zły nastrój polecę to, co mi ostatnio pomogło: książka „Potęga podżwiadomożci” J. Murphy’ego:) Ma ona tak pozytywne przesłanie, że nie mam ostatnio złych dni. Polecam:)

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    w lekkich przypadkach sen i spedzanie czasu z ludzmi korych sie kocha.
    a deprecha z prawdziwego zdarzenia … no coz moze wizyta u lekarza bedzie najlepsza

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    na depresję – lekarza odradzam – lepiej pobyć dłużej i naruralnie…

    włącz jakąs odpowiednią muzę, zaparz kawę, poczekaj…
    potem ją przytul bez jakichż seksików, hej! ciepło i fajnie…

    a na końcu: może masz jednak chęć na małe winko, Kochanie?

    jak nie masz, nic się nie stanie… w ogóle to miło mi z Tobą tak być…

    zajarzy! :ok:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " naklepszy sposób na doła."

Przewiń na górę