narożnik – b. intensywny fiolet

  • Autor
    Odp.
  • malutka_mi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    co sadzicie o naroznikach w intensywnych barwach, konkretnie chodzi o taki fiolet

    ktora z Was kupilaby cos takiego do swojego salonu, a kto by sie bal ?

    przyklad z Caya Design:

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Piękny jest. ściany w kolorze beżu, ecru lub kawy z mlekiem, dla odważniejszych kolor żcian może byc nawet zielony. Chociaż taki mebel to główny punkt salonu, reszta powinna nieco spokojniejsza.

    skorpionik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Fajna kanapa 🙂
    A ja w tle widzę fioletowo-zielona tapetę na jednej żcianie, taką w intensywnych kolorach…

    megan_fox
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Mi się ten fiolet narożnika podoba. Jest on nowoczesny i obecnie modny.
    Czy jest odważny, to zależny kto co lubi, dla osoby która lubi kolory będzie ten narożnik w normalny kolorze, a dla lubiących jasne, stonowane barwy będzie za intensywny.
    Ja bym go zestawiła z czarno-białą tapetą z motywem kwiatowym, do tego czarny stolik, żyrandol z czarnych kryształków (takie nowoczesne art deco).
    Ale wiele kolorów do niego pasuje, np. stonowana, ciemna zieleń, szary, brąz, kawa z mlekiem. 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Cudo.Jak ktoż lubi nowoczesne klimaty to żwietny wybór.Mogą być jasne żciany albo w różne wzory. To chyba taki mocny lila?:)

    malutka_mi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    opinie są różne, fioletowy narożnik wzbudza emocje 🙂
    ale większożci z was ten kolor się podoba

    co do koloru żcian to jeszcze się zastanawiam

    najbardziej przemawia do mnie wypowiedź megan_fox , masz ciekawe pomysły aranżacyjne
    ta biało-czarna tapeta w stylu art-deco mnie zainspirowała 🙂

    firma Caya Design, ma do zaproponowania też sofę z fotelem w takim kolorze,
    no i zastanawiam się czy lepszy narożnik czy sofa z fotelem?
    dodam że narożnik jest modułowy.

    majsterkowiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    jeżli jest modułowy to lepszy narożnik, bynajmniej ja bym wolała narożnik. 🙂
    Co do koloru to jednak nie w takim intensywnym fiolecie, lepszy byłby czekoladowy brąz, granat, grafit, ewentualnie ciemny, spokojny fiolet, a nie taki intensywny lila-bez. 8)

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Mi się osobiżcie bardzo podobają duże narożniki z dużą ilożcią poduszek. A jeszcze jak taki narożnik będzie w intensywnym kolorze to już w ogóle super połączenie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " narożnik – b. intensywny fiolet"

Przewiń na górę