nasi zolnierze-kryminalisci :(:(

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    jest mi przykro bardzo jak widze naszych zolnierzy ktorzy postapili tak anie inaczej.trudno stalo sie wcale nie nie mowie ze sa bez winy,ale do cholery czemu tak prasa to naglasnia?dlaczego traktuja ich jak kryminalistow ktorzy zabili ze 100osob?przeciez oni pewnie nie chcieli tego.moj chlopak wrocil z iraku w lipcu i wiem cos o tym.przeciez oni pojechali pomagac i jka im sie afganistan odwdziecza?nie dosc ze nasi zolnierze gina to jeszcze wielkie halo robia ze co ze kilka osob zginelo przez naszycyh zolnierzy?dlaczego to tak musi byc?ja rozumiem ze tam jest inne prawo ale do cholery dostali odszkodowanie tamci ludzie to dlaczego jeszcze nasi zolnierze sa traktowani jak szmaty,dlaczego nie zalatwili tego jak byli w afganistanie bylo na to 3 miesiace,dlaczego dopiero teraz przeciez ledwo co przyjechali do domu,jak uslyszalam ze jeden z zolnierzy powiedzial ze wolalby zginac w afganistanie ze zona miala by rente i a i tego calego cyrku by nie bylo.to jest poprostu smutne.dlaczego wogule doszlo do tego ze polacy zaczeli tam pomagac?dlaczego akurat polacy?przeciez to jest ich kraj niech sie sami martwia o wszystko bo oni do nas sie nie wtracaja.prosze was o to byscie wypowiedzialy sie cos na ten temat.chce poznac wasze opinie na ten temat

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zachowali sie jak zwierzeta. jest mi za nich bardzo wstyd. zasluzyli na surowa kare.

    czemu prasa to naglasnia? bo ludzie maja prawo wiedziec.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Zginęli ludzie, a Ty piszesz, że robi się z tego halo? Co by było gdyby np Niemcy zabili 10 Polaków? Też trzeba byłoby milczeć?! To byli cywile. Niech każdy ponosi konsekwencje swoich decyzji.

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    moj chlopak wrocil z iraku w lipcu i wiem cos o tym.przeciez oni pojechali pomagac i jka im sie afganistan odwdziecza?

    Bo to nie Afganistan nam się miał odwdzięczyć ale te durne i kłamliwe USA. Nie ma się czego spodziewać po afgańczykach, bo tamte miejscowe wieżniaki mają zlasowane mózgi Al Arabiją i miejscowymi ploteczkami rozpuszczanymi przez Bin Ladena i jemu podobnych… Wielkie żwiatowe centrum heroiny i opiatów….

    Wogóle potępiam tą idiotyczną wielką pomoc arabskim brudasom. Nie dożć, że mamy przez to opinię terrorystów i wrogów Wschodu, to i nasz kraj ledwo stoi na nogach i jeszcze mamy budżet, żeby wojnę prowadzić! A nie mamy go na szkoły, służbę zdrowia, prowadzenie firm, pensje dla funkcjonariuszy… możnaby tak wymieniać.

    A teraz jeszcze ta sytuacja z naszymi żołnierzami. Paranoja totalna! Ale cóż – wiesz jaka jest prasa… Też mi niedobrze jak słucham o takich rzeczach i założę się, że ten cały wielki minister czy ktoż tam kto przeprowadził to aresztowanie chłopaków wojnę zna tylko z filmów 😡

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nasi zolnierze-kryminalisci :(:("

Przewiń na górę