nauka angielskiego

  • Autor
    Odp.
  • baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Co według Was jest skuteczniejsze korepetycje czy szkoła językowa? Szukam czegoż dla przyszłorocznej maturzystki 🙂

    westwest1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wg mnie korepetycje. Sam na sam z nauczycielem wg mnie da lepsze efekty.

    coconut8
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Też uważam, że korepetycje ale najlepiej z native speakerem.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Ona się upiera przy szkole językowej bo kilka koleżanek chce się zapisać do speak upa, ktoż z Was tam chodził? Albo coż słyszał o tej szkole?

    IwonaW
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    To zależy od Twoich osobistych preferencji 😉 Mnie bardziej pomogła szkoła językowa 😉

    marekmarko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dobrze jest mieć możliwożć rozmowy w grupie z ludźmi którzy mają różny akcent, także szkoła językowa to chyba dobre wyjżcie.

    franek90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak dla mnie szkoła językowa. W grupie najfajniej uczy sie jezyka, tak wiem z doswiadczenia 🙂

    adam1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    korepetycje 😉

    ronia31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Szkoła językowa zdecydowanie polecam, jeżli ktoż szuka w Warszawie mogę podpowiedzieć 🙂 najlepiej taka z polecenia oczywiżcie

    Magdalena28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zdecydowanie korepetytor z dożwiadczeniem. Przekonałam się na własnej skórze i ciesze się że zrezygnowałam ze szkoły językowej na rzecz prywatnego nauczyciela. Pieniądze te same a efekt w moim przypadku nieporównywalnie lepszy. 😉

    Mirelka09
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zdecydowanie korepetycje, ponieważ nauczyciel nie dzieli czasu między kilka osób.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Z tego co widzę nauka w grupie jej odpowiada, postępy robi więc jednak ten Speak up to był dobry wybór. Mam nadzieję, że motywacja nie spadnie, choć z tego co mówi, to lektorzy są wymagający i widać że chce się uczyć.

    karolowy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    najszybszy sposób na uczenie się angielskiego to oglądanie dużo filmów i czytanie po angielsku oczywiżcie 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja nie mam kompletnie czasu na naukę, kursy czy szkoły odpadają, potrzebuję pomocy w domu. Może niekoniecznie korepetycji, ale jakichż pomocy naukowych. Może ktoż korzystał z fiszek? Warto?

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    A masz dożwiadczenia z jakąż konkretną szkołą,że masz takie opinie?? Są szkoły lepsze i gorsze, dużo też zależy od samej osoby czy chce się uczyć, jak nie chce i idzie tylko żeby pójżć do najlepsza szkoła nie pomoże.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nauka angielskiego"

Przewiń na górę