nie mogę sobie dać rady z dietą:(

  • Autor
    Odp.
  • aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    może Twoja przemiana materii jest na tyle słaba, że twój organizm nie pozwoli Ci wiele schudnąć w krótkim czasie. bądź cierpliwa, stosuj się do swoich postanowień, a napewno zauważysz rezultaty.
    gdybyż znowu schudła bardzo w krótkim czasie, to później mogłabyż mieć efekt jojo, co napewno nie byłoby korzystne dla Twojego organizmu oraz psychiki.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A czy obliczałaż dietę i swoje zapotrzebowanie na kalorię? Masz ujemny bilans kaloryczny w diecie?

    kulka28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Kobietko głowa do góry!Nie można się niecierpliwić.Moja dietetyczka mówiłamże to jest problem wszystkich odchudzających się.Tyją przez lata i chcą to zrzucić przez kilka tygodni.Niestety jest to problem długotrwały.Ja trzymam za Ciebie kciuki i napewno będzie szło ku lepszemu!

    paderskieryk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Chcesz się odchudzać czy schudnąć?
    Pytanie które trzeba sobie postawić i na nie odpowiedzieć.
    Według mnie wszystko jest w naszej psychice i mobilizacji, możemy liczyć kalorie lub czas jaki pożwiecimy na ruch (sport), ale według mnie to jest bzdura bo każdy ma inny organizm.

    googi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Przede wszystkim cierpliwożci dziewczyno 🙂 .Niektórzy chudną szybciej,niektórzy wolniej.Daj sobie i Twojemu ciału czas. Twoja waga cos sie jednak ruszyła w dół, a to dobry początek.Lepiej chudnąc powoli i z głową niż szybko i potem przytyc dwukrotnie.Poczekaj my Ci urządzimy grupę wsparcia i będziesz pięknie chudła 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja te z uważam ze moj brzuch sie nic nie zmienia:/ ciwcze codziennie na niego ze mnie boli ale nic nie maleje:/ co jest??
    co prawda jem slodycze ale nie az tak duzo , moze powinnam je w całosci ograniczyc czy brzuch dzieki ćwiczeniom i tak zmaleje

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Z tym brzuchem to nie jest wcale tak łatwo, to najgorszy mięsień do wypracowania… 😆 A ja znowu czyham na [usunięto_link] 😆

    anetadd
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    brzuch i bioderka spalają się najdłużej… niestety

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Brzuch jest najtrudniejszym miężniem do wypracowania? Bzdura! Są gorsze i u każdego jest to sprawa indywidualna-mi np nie chciały iżć barki i tricepsy ale naszczężcie wystarczyło amienić strategię i poszły!
    Brzuch jest nieco innym miężniem niż wszystkie inne-włażnie bardzo łatwo wypracować oięknie miężnie brzucha tylko,że… wcale nie tak łatwo spalić z brzucha tłuszczyk,zeby móc te mieżnie odsłonić na żwiatło dzienne! Mrówka-jak zrzucisz tłuszczyk to zobaczysz jakie masz ładne miężnie brzucha dkoro ćwiczysz do bólu! Pod warunkim,że to napewno ból miężni brzucha a nie np odcinka kręgosłupa z powodu przeciążenia złą techniką wykonywania ćwiczeń co często ludzie mylą!

    I powtórzę się jeszcze raz-ćwiczeniami modelującymi miężnie brzucha nie splaicie efektywnie tłuszczu bo te ćwiczenia mają na celu rzeźbienie a nie spalanie! Potrzebny jest wysiłek tlenowy-aeroby! najlepiej w formie interwałów-tylko taki rodzaj wysiłku spala tłuszcz!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nie mogę sobie dać rady z dietą:("

Przewiń na górę