Niedoszla feministka, lysy….

  • Autor
    Odp.
  • Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Wraca Krystyna z zebrania feministek. Nastroj bojowy. Roman otwiera drzwi.
    -K*rwa, koniec z meskimi rzadami, k*tasie j*bany-krzyczy od progu. To ja jestem glowa tego domu. Od tej pory bedzie tak jak ja…..
    Nie skonczyla Krystyna, gdy Roman wyprowadzil cios piescia. Niedoszla feministka padla i lezy. Nagle rozlega sie dzwonek. W drzwiach staje sasiad, Lucjan.
    -Roman, co sie stalo? Slyszalem lomot…
    -Aaaa, nic takiego Lucek, wszystko OK.
    -To dlaczego Krystyna lezy jak niezywa na podlodze?
    -To glowa tego domu – lezy, gdzie chce.

    Zakonnica pyta sie dzieci na lekcji religii:
    -Co to jest: rude, skacze po drzewach i lubi orzeszki?
    Wstaje Jasiu i mowi:
    -Wszystko wskazuje na to, ze to wiewiorka, ale jak siostre znam, to to moze byc Jezus.

    Siedzi dwoch kolesiow w kinie, a przed nimi taki wielki, lysy drechol, grube karczycho, zloty kajdan na szyi – z dziewczyna siedzi. Jeden z tych kolesi mowi do drugiego:
    -Stary, zaloze sie o 50 zeta, ze nie klepniesz lysego w glace.
    -No dobra, w sumie co mi szkodzi – mysli ten drugi i klepie lysego w glace. Lysy sie odwaraca, a koles:
    -Krzychu, to ty? A nieee….to przepraszam.
    Lysy:
    -Zaden Krzychu, ku*wa, dotknij mnie jeszcze raz to cie j*bne i sie odwraca. Na to pierwszy koles do drugiego:
    -Stary, swietnie to rozegrales, ale ide z toba o 200 zeta, ze go drugi raz nie klepniesz.
    -No dobra, w sumie co mi szkodzi – mysli sobie ten drugi i pac lysego w glace.
    Lysy zjezony sie odwraca, a koles:
    -Krzychu, no kurcze, 8 lat w podstawowce, ze 3 lata w jednej lawce przesiedzielismy, Krzychu, no nie pamietasz mnie?
    Lysy:
    -k*urwa, nie bylem w zadnej podstawowce, zaraz ci tak p*******dole, ze sie nie pozbierasz!
    Zaczyna sie podnosic, zeby wylutowac kolesiowi, ale dziewczyna lapie go za rekaw i mowi:
    -No daj spokoj, Jozek, film jest, a ty bedziesz jakiegos cieniasa bil, chodz do pierwszego rzedu i ogladajmy.
    Lysy niezadowolony idzie z dziewczyna do pierwszego rzedu, siadaja.
    Pierwszy koles znowu do drugiego:
    -Stary, naprawde jestem pod wrazeniem, niezle to wymysliles, ale ide o 1000 zeta, ze go trzeci raz nie klepniesz.
    -No dobra, w sumie co mi szkodzi – mysli ten drugi. Ida do drugiego rzedu, siadaja za lysym i koles wali lysego w leb. Lysy sie odwraca, na maksa napiety, a koles:
    -Krzysiu, to ja tam na gorze jakiegos lysego w glace n*****dalam, a ty tu w pierwszym rzedzie siedzisz!

    szprota
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Buhahahahaha ten o łysym…za mocny 😀

    tylko_ja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ostatni najlepszy…. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Niedoszla feministka, lysy…."

Przewiń na górę