Nietypowe fantazje

  • Autor
    Odp.
  • The_Man
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej!

     

    Chciałbym zapytać, czy macie jakieś nietypowe fantazje seksualne? Nie mówię tu np. o trójkącie. Ja chciałbym spróbować pissingu. Uważacie to za obrzydliwe?

    nikaa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Mnie to akurat odrzuca, ale wiem z doświadczenia że nie ma nic lepszego niż spełnianie fantazji ze swoim facetem wiec jeśli jesteś w związku to wybadaj ostrożnie jak on sie na to zapatruje. Pamiętam jak bałam się swojemu powiedzieć że chce spróbować związywania a później okazało się że on też myślał o tym od dłuższego czasu. Także trzymam kciuki i za ciebie!!!

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jeśli obydwoje partnerzy się na to zgadzają to nie mi oceniać czy to jest ok czy nie, też lubimy jakieś dodatkowe atrakcje, przez mnóstwo stresów zaczęło nam sę nie układać w łóżku, próbowaliśmy wielu rzeczy, bielizna, gadżety i nic, facet był sfrustrowany, ja zresztą też, kupił sobie maxon active, bylam pozytywni zaskoczona, że znów możemy normalnie współżyć to chyba jego też odblokowło i te tabletki bierze teraz tylko jak mamy ochotę na bardzo długą zabawę

    JejCczar
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Powiem tak, mnie to mocno kręci, ale ja lubię różne fanaberie.

    O pissingu myślimy, że facet ma olać kobietę, nie, ale podczas prysznicu, np gdy leci letnia woda, a ty kierujesz strumień na łono parterki sprawia jej wielką przyjemność

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nietypowe fantazje"

Przewiń na górę