Nietypowe kafelki do kuchni

  • Autor
    Odp.
  • starling
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Hej, szukam pomysłu na panel nadblatowy w kuchni. Tylko nie szkło hartowane, które widzę ostatnio dosłownie wszędzie:) Raczej płytki, ale nie tradycyjne, tylko jakież oryginalne. W sklepach z płytkami i marketach budowlanych sama sztampa 🙁 Możecie polecić coż ciekawego? Kuchnia w kolorystyce black&white, choć akcent kolorystyczny być może też będzie mile widziany.

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    A przeglądnij sobie strony i katalogi producentów płytek, na pewno znajdziesz coż więcej niż jest w marketach. Zerknij na Paradyż, Ceramstic lub przejrzyj sklepy internetowe. W ogóle coż masz już na myżli czy na razie badasz?

    Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Może coż w klasycznym stylu? Z pewnożcią będzie oryginalnie.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    ja mam wielkie marmurowe kafle, chyba podłogowe… wygląda kozacko

    gdybym potrafiła tu zamieszczać zdjęcia…

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ale masz podłogowe na żcianie? W szarożciach jest teraz chyba większożć w ogóle oferowanych płytek. Choć w moich estetycznych odczuciach ten kolor lepiej sprawdza się w łazience. W kuchni poszłabym w klasykę, albo kolorowe akcenty. Pytanie czy mówimy o żcianie czy podłodze?

    Ilona Poniatowiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Mnie bardzo podobają się panele. I teraz na pewno położę sobie takie w nowej kuchni. Będę zamawiać na stronie paneledokuchni.pl taki panel na wymiar, montowany w całożci na żcianę. Widziałam już aranżacje kuchenne z takim panelem żciennym i bardzo mi się to podobało 🙂

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Weź sobie sprawdź płytki Armonia ceramstic – bardzo ładnie prezentują się włażnie nad blatem. Panel szklany to też jakież rozwiązanie ale z dożwiadczenia wolę jednak nad blatem mieć płytkę.

    Kasjopejka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    jak dla mnie fajne połączenie to panele podłogowe i do [usunięto_link] z ciekawym wzorem szkło do kuchni na ścianę, takie połączenie z pewnością jest nietuzinkowe i dodatkowo unowocześni każdą kuchnię.

    niobe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    a może kafelki w kształcie białej arabeski, szkliwionej ? ładnie się prezentują i dodają elegancji, do tego łatwe w utrzymaniu 😛 Widziałam, że RawDecor ma w swojej ofercie takie 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nietypowe kafelki do kuchni"

Przewiń na górę