• Autor
    Odp.
  • Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Biel z czernią absolutnie nie jest chłodnym wnętrzem,podobne połączenie to np także biel z czerwienią,co o tym sądzicie? Widziałam kilka przykładowych aranżacji i bardzo łatwo o utrzymanie ich czystożci i bardzo fajnie się prezentowały pod względem praktycznym.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Biała kuchnia nie oznacza że będzie ona również nowoczesna,ja osobiżcie preferują czarne kolory plus białe dodatkowe wstawki,kontrasty jak na powyższym zdjęciu. Wtedy całożć jest niezwykle efektowna.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    W sumie czemu nie,połączenie tych 3 kolorów również da nam znakomity efekt,zresztą potwierdza to powyższe zdjęcie,czyli miałem racje:)

    WerMa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    @lilou wrote:

    Tylko jak utrzymać w czystożci taką ciemną kuchnię? Zwłaszcza blaty? Jeżli zaż chodzi o nowoczesną, białą kuchnię, to teraz jest to bardzo modne. Zobaczcie sobie na [usunięto_link] – większożć z nich jest włażnie taka. Mi się bardzo podobają takie wnętrza, tylko z drugiej strony nie chcę mieć wnętrza jak w co drugim domu.

    Też włażnie chciałam podrzucić tą stronę 🙂
    Co do czarno-białej kuchni to fakt- wszystko zależy od mebli i aranżacji. Jak się wprowadziłam do swojego mieszkania miałam drewniane brzydkie szafki to pomalowałam je na biało a żcianę za nimi taką specjalną czarną farbą tablicową i …jest przyjemnie i ciepło 🙂 Po prostu chciałam koszty zmniejszyć a jednoczeżnie żeby było ładnie i ciepło. Do tego jakież ładne dodatki, kwiatki i może być przytulnie 🙂

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Uwierz mi że utrzymanie czystożci czarnych blatów to jeszcze nic w porównaniu do białych,gdzie każdą nieczystożć widać zdecydowanie bardziej i należy go systematycznie myć,sprzątać.

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Dlatego lepiej wybierać inne kolory. Biel jest żliczna jak jest nowa.

    Pati341
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    A dla mnie biała kuchnia z czarnymi blatami na połysk prezentują się zazwyczaj pięknie. Dlatego przy następnym remoncie celuję włażnie w taką kuchnię 😀

    niobe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Pełna zgoda, czarne blaty prezentują się bardzo elegancko i klasycznie. Nie wiem jak z utrzymaniem czystości, bo takowych nie posiadam jednak marzą mi się juz od dawna 😀

    Euro_chem
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Tak na dobrą sprawę to o każde meble trzeba odpowiednio dbać i regularnie sprzątać ab zachować ich czystość na wysokim poziomie, niezależnie od materiału czy koloru. Biel z czernią lub czerwienią to bardzo fajny pomysł na aranżację kuchni w kontrastujących kolorach.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Białe kuchnie są boskie. Sama zamówiłam sobie taki projekt, bo mi się naraz za dużo9 rzeczy podoba i w rezultacie na nic nie umiałam się zdecydować. Ale rozwiązanie, które przygotował dla mnie architekt z DD Projekt to kwintesencja wszystkiego co chciałam. I teraz będę mieć najpiękniejszą białą kuchnię w stylu prowansalskim na świecie.

    Nata-info
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Generalnie połączenie kolorów bieli oraz czerni w kuchni jest naprawdę znakomite i daje bardzo fajny efekt. Jedynym warunkiem jest jej systematyczne sprzątanie za pomocą dobrych, sprawdzonych środków czystości.

    Paulina Demczukowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Białe kuchnie i czarne blaty 😉 jak dla mnie super połączenie ;)A co myślicie o dobrym wyposażeniu kuchni ? Jak np krajalnica ? Taki własni sprzęt jest dodatkiemu łatwiającym mi prace w kuchni . A krajalnica nazywa się Jolko ;)Jest to nowość na na rynku i jest to polski produkt

    alizee
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Osobiście nie podobają mi się białe kuchnie. Coś w nich jest co mnie odpycha. A co powiedzielibyście na opcję szkło do kuchni na ścianę – widzieliśmy takie na Footapetka.eu ale jeszcze rozmyślamy jakby to się prezentowało na żywo.

    fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Tak jak pisze Nata-info, biel i czerń to klasyka i spokojnie można stawiać na takie połączenie. Ja bym zrobiła to tak, że ściany wymalowała na czystą biel duluxem kuchania i łazienka (sorki, ale płyki się już przejadły) , a do tego czarne meble. I nawet nie postawiłabym na te tradycyjne tylko raczej wyspę kuchenną + hokery

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowoczesna, biała kuchnia"

Przewiń na górę