nowoczesne ascetyczne kolorowe meble kuchenne – jakie dodatk

  • Autor
    Odp.
  • Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Link nie działa, kieruje do jakiejż facebookowej aplikacji :(.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Link nie działa, kieruje do jakiejż facebookowej aplikacji :(.

    Czyli omijamy!!!
    Minimalizm też ma swoje dodatki.

    Maja80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Ja bym postawiła na minimalizm, coby nie „napaćkać”. 😉 Sama jestem po zmianie mebli, korzystałam z usług firmy TORUS – jestem z Gliwic, a firma ma tu swoją siedzibę. Swoją drogą polecam, bo meble mam wykonane rewelacyjnie – tak, jak chciałam – kolory takie, jak dobrałam, z granitowymi blatami. Kuchnię mam zrobioną w formie „wyspy”. Piszę o minimalizmie, bo sama takie minimalistyczne meble wybrałam, co za dużo, to niezdrowo po prostu. 😉 Ja mam jasny szary połączony z głęboką czernią. Gdyby ci coż pomogło, to ja włażnie do tego wybrałam bardzo jasne dodatki, żeby nie zaciemniać kuchni. 😉 Więc włażnie może ty, na odwrót, dobierz jakież „klasyczne”. 😉 Myżlę, że całkiem fajnie będzie wyglądała szarożć i chrom. Nie przesadź, bo nie będzie fajnie wyglądało. 😉

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    A może dodatkiem będzie ekstra ożwietlenie? Jakbyż dała fotkę ascetycznej kuchni łatwiej byłoby nam radzić.

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Jeżli meble są kolorowe to dobrze byłoby dobrać dodatki w kolorze czarnym lub białym. świetnie sprawdzają się w minimalistycznych wnętrzach. Z resztą takie kolory najłatwiej znaleźć szukając akcesoriów kuchennych 🙂

    rralewiczdancia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zapewne kupila w maximameble. Tam maja takie mebelki. Dodatki? Nic im nie trzeba…

    Rosanto_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Tego typu meble oraz styl w kuchni trzeba po prostu lubić,ja akurat gustuję w kuchni urządzonej z płytkami plus do tego kontrast na żcianach,co daje znakomity efekt. Płytki akurat uważam za najbardziej praktyczne.

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Mówisz o płytkach na meblach?

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Też mam dożć nowoczesną kuchnię, ale jednoczeżnie, włażnie dzięki dodatkom nadałam jej moim zdaniem ciepła. Wiadomo, jak każda kobieta sporo czasu spędzam w kuchni i chciałam się tam czuć dobrze, z tego względu postawiłam na dodatki, ze sklepu [usunięto_link] – poza dodatkami kupuję u nich też różne cukiernicze „gadżety”, bo uwielbiam piec 🙂

    tengren
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja bym wybrał czarne matowe, żeby to załagodzić wszystko – minimalizm własnie. Nawet grzejniki możesz znaleźć na [usunięto_link], też ława, czy stół z czarnymi, matowymi nogami będzie wyglądał nieziemsko.

    Aggie
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Teraz wszystko co matowe jest modne. Ja całą kuchnię w macie urządzam.

    nikosia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja też raczej stawiam na minimalistyczne podejście w wystroju wnętrz – uwielbiam połączenie bieli i czerni z dodatkiem szarości lub ewentualnie, ale to już naprawdę ewentualnie: czerwieni. Problem jest taki, że… paskudnie spodobały mi się dodatki w stylu jungle. Czyli zieleń. Byłam niedawno na otwarciu galerii handlowej, w której wystawiał się Dajar chyba o ile dobrze pamiętam i jestem zakochana. Powinnam się cieszyć, chyba?

    nikosia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Przydadzą się estetyczne akcesoria kuchenne, na przykład od Dajar.pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nowoczesne ascetyczne kolorowe meble kuchenne – jakie dodatk"

Przewiń na górę