• Autor
    Odp.
  • merlin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czytałam ostatnio co nieco na temat octu jabłkowego. Podobno ma dobre działanie wspomagające odchudzanie. Czy chodzi o ocet jabłkowy spożywczy taki jak kupuje się w sklepie?? ❓

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Tak, teraz jest dostepny w sklepach

    Ale pamietam ze sama robiłam kiedyż taki ocet jabłkowy bo włażnie miałam kłopoty z kupieniem 😀

    merlin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    I co działał?

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    jako wspomagacz tak, ale ja mam słomiany zapał wiec i tak po kilku dniach całe moje odchudzanie czesto się konczy.

    merlin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ale jak go stosowałaż??

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    wiesz co nie pamietam dokładnie, ale na pewno piłam przed posiłkiem/ hmm albo po cholera… 3-4 razy dziennie duza łyzka.

    Ps. musze zniknąć, miłego popołudnia 🙂

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Pozwólcie, że powróce do tematu octu jabłkowego 🙂 Jeżli chcecie mieć pewnożć, że spozywacie ten „włażciwy” to najlepiej kupic go w aptece i już. W dodatku pani farmaceutka wytłumaczy co i jak. A z ciekawostek to podobna sama Kleopatra, stosowała ocet jabłkowy 🙂

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    I mleko do kąpieli 😀

    nesca
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A na jakiej zasadzie ten ocet działa? Tak sie go pije bez rozcieńczania? Jakos nie chce mi sie w to wierzyć… :/

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    ocet jabłkowy tak jak i same jabłka poprawiają przemiane materii. Ocet chyba jeszcze dodatkowo ułatwia spalanie tłuszczu. Nie musisz wierzyc nam na słowo nesca każdy lekarz ci to potwierdzi. Sama zapytaj 😀

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    to prawda Kasiu, ale należy go rozcieńczać tzn. popijać szklanką wody i to powie Ci każdy farmaceuta 🙂

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    😀 😉

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    🙂

    paulunka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    hej – z octu jabłkowego to ja bardzo polecam Aplefit – hamuje łaknienie i pomaga spalać tłuszcz. Próbowałam przez jakis czas normalnie do sałatek taki ocet jabłkowy w butelce w spożywczym kupiony lać, ale ranyyyyyyy – miałam po tym taką zgage, że musiałam dwa razy dziennie Ranigast Max wsuwać, żeby sobie jakoż pomóc – tak więc bardziej polecam tu farmakolgię 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ocet jabłkowy"

Przewiń na górę