Oczyszczacz powietrza – pomocny?

  • Autor
    Odp.
  • malgosia32
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Do tych wynalazków sceptycznie podchodzę, trzeba wychodzić, spacerować, w domu mieszkanie przewietrzyć i będziesz się lepiej czuła:)

    marsh
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    nawilżacz a nie oczyszczać,razem z parą wodną wszystkie zanieczyszczenia opadają i alergikom lepiej się żyje 🙂

    Marysia Cecotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    A a uważam ,ze to nie sa byle jakie wynalazki . Wg mnie te urządzenia sa bardzo dobre zwłaszcza właśnie dla alergików . Tylko przy zakupie oczyszczacza trzeba wiedziec jaki kupic i gdzie . to sa dwie podstawowe rzeczy . Ja mam oczyszczacz z sharpa , maja filtry hepa , których nie trzeba zmieniać przez okres do 10 lat 😉 A zakupiłam go na GoodAir.pl . Mają tu na prawde szeroki wybór takich urządzeń . Z czystym sumieniem sklep polecam m.in ze względu na wysokiej jakości sprzęt 😉

    KamiZ
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeszcze nie mam ale sporo czytałam o oczyszczaczach. Znajomi mają i polecają. Z tego co zauważyłam, to mają dużo mniej kurzu w pomieszczeniu, w którym działa oczyszczacz. Sami też potwierdzili to. Tak że takie urządzenie moim zdaniem jest bardzo dobre dla alergika. Nie polecę jeszcze żadnego, bo sama dopiero szukam najlepszego modelu dla siebie 😉

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Wiecie co, mam oczyszczacz, ale mimo wszystko i tak firma GreenStyle z Warszawy co jakiś czas ozonuje całe nasze mieszkanie, to przynosi lepsze rezultaty.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Oczyszczacz powietrza – pomocny?"

Przewiń na górę