oczywiscie cellulit

  • Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Codziennie pod prysznicem masuj uda i pożladki gąbka albo szczotką przeznaczona do masażu antycellulitowego. To jest najlepszy sposób pozbycia się cellulitu bez efektu jo-jo, jednak jest on długotrwały.

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    na cellulit najlepszy masaż!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    hejeczka,
    dzięki za odpowiedzi:*
    czy taką szczotkę dostanę np.w rossmanie?

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    chyba tak 😀

    Icha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A czy ktoż próbował Bailain ?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    i ze swojego dożwiadczenia moge ci powiedziec ze wazne jest to aby być wytrwałym i systematycznym w tym co sie robi

    Caro22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    3 podstawowe rzeczy:
    -włażciwa dieta
    -zdrowy tryb życia
    -włażciwa pielegnacja

    Należy przyjmować odpowiednią ilożć płynów.Zalecane prodyktu do spożycia: chude mięso wołowe, cielęce i drobiowe, chude gatunki ryb, chude sery, mażlanka, produkty zbożowe, ryż niełuskany, soja, owoce, warzywa, czosnek, cebula, chrzan. Wystrzegać się alkoholu, kawy i papierosów. Oczywiżcie ruch!! No i pielędnacja: rękawica, peelingi, natryski, kąpiele w algach, hydromasaże i gimnastyka wodna lub wizyta u kosmetyczki na zabiegu antycellulitowym.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    3 podstawowe rzeczy:
    -włażciwa dieta
    -zdrowy tryb życia
    -włażciwa pielegnacja

    Należy przyjmować odpowiednią ilożć płynów.Zalecane prodyktu do spożycia: chude mięso wołowe, cielęce i drobiowe, chude gatunki ryb, chude sery, mażlanka, produkty zbożowe, ryż niełuskany, soja, owoce, warzywa, czosnek, cebula, chrzan. Wystrzegać się alkoholu, kawy i papierosów. Oczywiżcie ruch!! No i pielędnacja: rękawica, peelingi, natryski, kąpiele w algach, hydromasaże i gimnastyka wodna lub wizyta u kosmetyczki na zabiegu antycellulitowym.

    wszystko pięknie rozpisane ale czasamiw codziennym zyciu i przy obowiazkach jednak trudno jest o tym pamietac ;-(

    Caro22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    jeżli nie chce sie mieć cellulitu trzeba pamietac…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    no fakty.jak sie chce być pieknym to trzeba pamietac i sie meczyc

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja polecam na cellulit…systematycznosc tylko to go zabije od srodka go mecze clarnolem cla glosno o nim ostatnio wuiec zobaczymy.

    lamajka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Brałam wiele lat Diane35 i jak zmieniłam ginekologa dowiedziałam sie, że na zachodzie tego już nie stosują, bo dużo kobiet, które brały te tabletki zaczęło chorować na raka wątroby. ❗ Na cellulit stosuję najnowszy krem Avonu, a jeżli masz więcej pieniędzy wybierz się do gabinetu Eris na zabieg antycellulitowy, rewelacja. 😀

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    a ile kosztuje taki zabieg?? no i pewnie trzeba go powtarzac prawda? ja stosuje juz od jakiegos czasu Clarinol, a do tego systematycznie cwicze i mowie wam kochane to pomaga systematycznosc w cwiczeniach daje efekty[/u]

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Ja się wybieram na Żelazko Antycellulitowe – ponoć jest rewelacyjny a efekty pozostają widoczne na długo 🙂 jak będę już po 🙂 to napiszę Wam czy reklama nie kłamie 🙂 A może któraż z Was jest po takiem zabiegu?

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    otóż jestem po zabiegu Żelazko Antycellulitowe – rewelacja. I jak relaksuje… Dziewczyny mówie Wam próbujcie. Cellulitu brak :)))))

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " oczywiscie cellulit"

Przewiń na górę