Od czego zacząc??

  • Autor
    Odp.
  • Patrycja_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    moim zdaniem warto zapisać się ( o ile jest taka możliwożć) do szkoły jogi, z reguły kurs dla początkujących trwa miesiąc zajęcia dwa/trzy razy w tygodniu
    potem można ćwiczyć już samemu
    nauczyciel zwraca uwagę na pewne sprawy na które ćwicząc samemu możemy nie zwrócić uwagi

    ja ostatnio się zaniedbałam, ale od weekendu ruszam na nowo bo zupełnie inaczej się czuję jak ćwiczę

    tusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    kocham joge:))) a co do tego od czego zacząć to ja także polecam literaturę:) z tymże ćwicząc w domku trzeba mieć sporo samozaparcia i ciiiiisze:)

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    moje początki z jogą zaczęły sie od ćwiczeń z książką – joga lecznicza. Ale ciężko mi było wykonac asany niektóre. A do tego trzeba mieć jeszcze warunki w domu. Mnie ciągle odwiedza mój młodszy brat, to raczej na skupieniu się nie było mowy. Ale tak to szukałam w swoim mieżcie zajęć i tak znalazłam. Chodze raz w tygodniu na zajęcia, ale to za mało. Ale mimo dużo zajęć to staram sie nie omijac zajęć. Powodzenia w jogowaniu się 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja zastanawiam sie nad cwiczeniami jogi…moze w koncu zdecyduje sie moze znacie jakas fajna szkole jogi w warszawie najlepiej w centrum?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    o Tara Stiles tez natknelam sie na jej filmiki w necie 🙂 fajnie pokazuje jak ustawiac sie do asan 🙂 …jak dla mnie kobieta guma 🙂

    doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja też myżlałam o jodze 🙂 Ale jakoż zebrać się nie mogę… Wydaje mi się, że jednak na początku warto zapisać się na jakiż kurs i pierwsze kroki stawiać pod okiem dożwiadczonego instruktora.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja tez mysle ze pierwsze kroki nalezy stawiac z instruktorem…pomaga skorygowac nasz postaawe i pilnuje zebym nie zrobila sobie krzywdy 🙂 dlatego polecam wszystkim

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    No jasne, ze lepiej i w gr. raźniej 🙂 ale jak nie ma czasu jeździć, to taki filmik jest niezłą pomocą

    Lyliaaa44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    o filmikach wiele nie napiszę, za to klasyką literatury tematu jest Hulanicki.

    Radża Joga i Hata Joga tego autora, to pozycje warte uwagi!

    polecam

    lamajka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Na początku robi sie asany na tyle ile ciało pozwala. Ważne jest oddychanie. Więc najlepiej jest pójżć na jakież zajęcia. A jak ktoż ma samozaparcie to i z książek się nauczy 😀

    kiti1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Polecam zapisać sie na zajęcia, fajnie jest spotkać kilku nauczycieli, od każdego mozna nauczyć się czegoż innego. A nauczyciel to podstawa, zadna ksiązka go nie zastapi

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    ale przecież joga to nie tylko ćwiczenia to odżywianie, sposób myżlenia, to styl życia!

    Ruda13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Tez bym chciała… ale zwykle kończy sie na tym, że nie mam czasu… Może na wiosnę, będzie dzień dłuższy, więcej chęci na przebywanie poza domem…

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    a w domu potraficie sie zmobilizowac? bo ja staram sie ale regularnie to mi nie wychodzi, nawet fajna plyte mam do tego.jakos nie moge sie zapisac na zajecia bo mi nie po drodze 😉

    ania1981lodz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Koleżanki,a ja mam pytanko.
    Znalazłam w jednym sklepie koc do jogi całkiem niedrogi i zastanawiam się czy warto go kupić-podaje linka ************************
    a może ćwiczyć na zwykłym kocu?
    I moje drugie pytanko:jaki polecacie podręcznik dla początkujących?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Od czego zacząc??"

Przewiń na górę