odchudzanie a witaminy

  • Autor
    Odp.
  • betinka1983
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Dziewczyny, a wiecie, ze odchudzajac sie powinno ie zażywać preparaty witaminowe? ja nie wiedzialam, dopiero lekarka mnie oswiecila, jak poszlam do niej , bo czulam sie zmeczona i ospala, nic mi sie nie chcialo- diagnoza w wyniku odchudzania niedobor zelaza… hmm.. przepisala mi Floradix. Teraz czuje sie juz o niebo lepiej. To preparat dla osob odchudzajacych sie. Pamietajcie o tym dziewczyny szczegonie jesli stosujecie srodki przeczyszczajace, bądż chrom…. no wlasnie ja przez chrom tak sie urządzilam. takze z tym odchudzaniem t nie taka latwa sprawa

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    a co chrom robi takiego? ze tak zle się czułaż? ja słyszałam, że włażnie pomaga w odchudzaniu…

    alma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Trzeba bardzo ostrożnie z tymi preparatami sztucznymi tzw. witaminami – coraz więcej jest doniesień naukowych o ich szkodliwożci, a osłabiony organizm to jeszcze inna bajka. niedobory żelaza błyskawicznie uzupełniają:czerwone wytrawane wino (i nie trzeba pić butelki dziennie – jeden kieliszek wystarczy) natka i żółtko, wątróbka a także morele zarówno żwieże, jak i suszone

    krycha78
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Wiadomo, że podczas diety organizm cierpli bo nie dostaje tyle witamin itd
    Tabletki witaminowe zawsze zmniejszały efekty diety, warto regularnie zażywać 🙂

    tiffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a co chrom robi takiego? ze tak zle się czułaż? ja słyszałam, że włażnie pomaga w odchudzaniu…

    Przede wszystkim chromu nie powinno się brać cały czas. Jak każdy pierwiastek także ten można przedawkować, czego większożć osób nie rozumie niestety.

    Co do witaminek, to najlepiej wybierać witaminy pochodzenia naturalnego, bo mają największą przyswajalnożć i skutecznożć działania. Do tego nie grozi nam przedawkowanie. 🙂

    SoniaLK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Dużo witamin posiada sok z grapefruita, poza tym ten owoc jest przodujący w diecie, bo pomaga w spalaniu tłuszczu

    Piotrek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Tylko naturalne produkty!

    Tak jak SoniaLK polecam naturalne soki, tylko te naprawdę naturalne 🙂

    Węgrzy wymyżlili coż takiego jak flavon, jest to żel ze skórek oraz pestek owoców i warzyw czyli z tego gdzie jest najwięcej wartożci odżywczych.

    Polecam poczytać na co działają poszczególne rożliny. Dowiecie się wielu ciekawych rzeczy.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    a ja polecam plusssz up z witaminami, bo po 1) witaminy w płynie lepiej się wchłaniają niż te w tabletkach, a po 2) ma mało kalorii, wiec nie przeszkodzi w diecie 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    To by się zgadzało, bo ja go włażnie piję, a mimo to chudnę 😉
    Faktycznie trzeba się suplementować, bo można naprawdę się dorobić poważnych kłopotów…
    A nie zawsze się da korzystać z soków, owoców i wszystkich warzyw, bo czężć diet wyklucza poszczególne składniki.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    i dlatego ja nigdy nie stosowałam żadnej diety (no może poza MŻ, ale tam nie było konkretnych wskazać co do produktów ;))

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Taaaa… To bardzo skuteczny sposób 🙂
    Nie mniej jednak witaminki to podstawa 🙂 Choć wiem, że np. teraz jedząc sporo warzyw (owoce są zakazane u mnie) dostarczam witamin organizmowi, to jednak nie jest ich aż tak dużo, żeby popażć w zachwyt nad samą sobą (bo się chudnie) i olać względy zdrowotne 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    nawet nie wiedziałam w proteinowej nie ma owoców…
    to koniecznie uzupełniaj te witaminy, żebyż się nie dorobiła jakiejs anemii czy czegoż takiego

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Wiem, że Ormianie też mają coż podobnego do węgierskiego flavonu, ale zapomniałam jak to nazywają. Wiem, że jest u nich bardzo popularne i smarują tym mazidłem (bardzo smaczne i zdrowe) coż w rodzaju należników. Jak sobie przypomnę, to napiszę. Z tego co wiem, to narody kaukaskie są dożć długowieczne, więc chyba im służy ten przecier…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ale mam teraz ochote na należniki 😈

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Owoce wchodzą w III fazie dopiero więc tak, witaminki muszę uzupełniać, a nawet później z plusssz up’a nie zrezygnuję, bo tak będzie zdrowiej 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " odchudzanie a witaminy"

Przewiń na górę