odchudzanie do wakacji

  • Autor
    Odp.
  • more.love.love
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    jak w temacie – tak tak wiem ze sie ciut pozno obudziłam, i ze zdrowo jesc powinno sie cały czas itede ale problem mam tu i teraz – na wakacje jadę na początku wrzesnia,typowy smazing plazing wiec trzeba bedzie wystapic w bikini¦ i tu sie pojawia problem bo wygladam jak WIELORYB :(( co zrobic? nie chce łykac zadnych dziwnych suplementow, chce w miare zdrowo troszke schudnac, dziewczynki pomuzcie!

    zielonyszaliczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ej no nie jest tak zle bo czasu jest sporo:) na pewno nie jesteż też aż tak ogromna¦ cwicz regularnie, odstaw słodycze i œzłe węglowodany (białe makarony, ryz, jasne pieczywo) i staraj sie pic duzo wody albo zielonej herbaty. u mnie sie sprawdził rowerek domowy, zawzielam sie w sobie i cwiczylam regularnie no i były efekty, brzuszek spadł a o udach nawet nie mowie

    more.love.love
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ojej mowisz ze rowerek pomoze? nie wiem tylko za bardzo jaki kupic, bo oczywiscie nic takiego nie mam w domu¦ co do dietki to wiem jak sobie ulozyc œzdrowy jadłospis, zaczelam w sumie od dzisiaj i na razie sie trzymam – twarożek z warzywami na sniadanko, na przekąskę miska borówek a na obiad planuje rybkę z folii..

    Ania_ABCfitness
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zakup rowerka treningowego nie jest trudnym zadaniem, wystarczy że weźmiesz pod uwagę kilka kluczowych parametrów: sposób regulacji siodełka (pionowa/pozioma), wagę urządzenia (cięższe będzie bardziej stabilne, ale również trudniejsze przy przenoszeniu), antypożlizgowe wykończenia pedałów, rodzaj oporu (mechaniczny/magnetyczny), ciężar koła zamachowego i funkcje komputera. Jeżli podasz mi jaki budżet przewidujesz na zakup to postaram się coż doradzić.

    more.love.love
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    dzieki dziewczynki za rady chociaz brzmi to troszke skomplikowanie hehe, moze jednak poprosze o pomoc jesli to nie problem:) domyslam sie ze rowerka dobrego nie kupie za 100 zł, ale mysle ze tak 400 to max wiecej pieniazkow teraz nie mam bo juz te wakacje zarezerwowalam:(
    musze sie wam pochwalic ze dietka idzie mi calkiem calkiem, przetrwalam weekendowego grilla bez podjadania!

    zielonyszaliczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    mysle ze cos kupisz w tej cenie bez problemu, zycze powodzenia w odchudzaniu! ja sie od swojego rowerka troszke uzalezniłam juz chyba;) btw gdzie sie na wakacje wybierasz?

    more.love.love
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    dziekuje pieknie za wskazowki! wyglada bardzo ladnie, spytam jeszcze chłopaka co o tym mysli. zielonyszaliczek na wakacje wyjezdzam do włoch, juz sie nie moge doczekac;)

    rennie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    To jest problem trudny jak matematyka dla humanisty 😉 Miałam plan miałoby być pięknie i nic z tego. Są postępy ale nie to co chciałam. I wszystko przeciwko mnie. Kupiłam rower specjalnie, że będe jezdzic. Wyszła mi rdza,ale jedna z Was pisała o Nanoprotech to psiknęłam i po sprawie. Uspokoiłam się. Później na rowerze jak przekładałam nogę to rozerwały mi się legginsy na tyłku…. no ok miałam bluzę. A jakby tego było mało to przede mną imorezy na kótrych będe jadła tłusto i dużo :/ a nie oprę się więc pożegnałam się ze szczupłą sylwetką :/

    Szysza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Z własnego dożwiadczenia i obserwacji znajomych widzę, że rower stacjonarny pięknie się prezentuje w naszym domu. Niewiele osób decyduje się nim jeździć. Jazda na rowerze po lesie, czy nawet po mieżcie jest znacznie bardziej przyjemna. Ewentualnie, czasami zakup karnetu na pobliską siłownię pomaga się zmotywować, kiedy namówimy koleżankę do wspólnych treningów pojawia się dodatkowa szansa motywacji ze strony osób trzecich, tam również są rowerki stacjonarne, przy okazji w domu zostanie do użytku więcej miejsca i o rower stacjonarny już nikt się nie będzie potykał. 🙂

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    a ja się cieszę, bo dzisiaj się ważyłam i waga pokazała 1,6kg mniej
    nawet licząc te kilo z racji okresu- progres jest

    organizm już się otrząsnął po czerwcowych p****żciach i lipcowej nowej pracy, teraz tylko ja muszę wytrwać w treningach biegowych, reszta sama przychodzi 🙂

    robię następne podejżcie do ćwiczeń na YT

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " odchudzanie do wakacji"

Przewiń na górę