Opalanie nad morzem czy w górach?

  • Autor
    Odp.
  • Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Mi się wydaje, że to chyba nie ma znaczenia. Chociaż jeżli w górach juz nie leży żnieżek , który skrzętnie odbija słońce i nas opala, skłoniłabym się ku morzu, ponieważ mamy bliskożć do wody i ogólnie 😉 wracamy z ładną morską opalenizną! 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    To zależy – w górach raczej nie będziecie leżeć plackiem w bikini więc opalicie tylko to co wystaje spod ubrania 🙂

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Stawiam na góry. Pot, wiatr, spora wysokożć i ruch sprzyjają opalaniu:)
    A zawsze można wyskoczyć też nad okoliczną rzeczkę i odpowcząć… no i przede wszystkim – ruch to zdrowie.

    jagodka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    z tego co zauważyłam po sobie, opalanie nad morzem trwa dłużej, ale też jest bardziej długotrwałe… natomiast w górach zawsze opalałam się bardzo szybko, wręcz błyskawicznie, ale jakoż szybko też bladłam 😉 nie wiem, od czego to jest zależne…

    79madlena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tylko i wyłącznie na plaży! Nie ma nic przyjemniejszego niż opalanie na plaży!

    Joanna54
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Dla mnie i ta opcja i ta jest interesująca 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    jeżli miałbym się opalać – to raczej w górach – pod Kasprzakiem np albo w Dolce 5-ciu 😀

    a nad morzem moje Kochane to gdzie? 😉

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    w górach można spiec sie na raczka

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    w górach można spiec sie na raczka

    włażnie Luizka22, zapraszam na Kondratową
    albo jak pogrymasisz zawiozę Cię na Słowację 😉

    masz czas we wrzeżniu? to w dolinach też jest fajnie się poopalać 😀

    ps. i napijemy się zimnego piFFFka, przyjedź 😛 mam 2 kocyki :}}

    Natalka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Podczas pobytu w górach najbardziej opala mi się nosek, podczas wędrówek, uwielbiam za to wylegiwać się na plaży 🙂

    poleczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja to w sumie nie widzę różnicy i tu i tu słońce;)

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Chyba zależy co kto lubi 🙂 ja lubię wylegiwać się na plaży, ale np. na Mazurach.. za morzem nie przepadam bo wkurza mnie piasek! Za to w górach można opalić się nawet w zimę, no ale raczej tylko twarz 😉 chyba, że ktoż jest tak odważny i się rozbierze. Na wysokożci żwiatło pada pod innym kątem dlatego też trzeba uważać.

    krokuska7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak to nie widzisz róznicy??
    Nie ma nic przyjemniejszego niz morze i slonce. Przy okazji skorzystasz z darmowego peelingu jaki robi piasek.

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja mogę opalać się wszędzie, ponieważ nie robię tego leżąc plackiem 🙂 Tak więc mogę opalać się w górach w trakcie wędrówki po szlakach, mogę nad morzem, odwiedzjąc ciekawe miejsca lub spedzając czas na plaży (ale max godzina-dwie) albo na mazurach żeglując albo … gdziekolwiek, ale w miłym towarzystwie 🙂

    kadzidelko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja wybieram opalanie nad morzem, bo wiadomo po górach paradować w samym bikini, żeby ładnie się opalić to raczej nie można 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opalanie nad morzem czy w górach?"

Przewiń na górę