• Autor
    Odp.
  • ewelina1990
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    JAK ZLIKWIDOWAC OPONKI

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    i co w zwiazku z tym?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Też się zastanawiam…

    Nic to na forum nie wnosi,żadnej dyskusjii z tego nie będzie…
    I po co to?!

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność – np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz – u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum – Gosi (kom.733 405 371) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

    Galarretka_31
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja polecam robić ćwiczenia na brzuch, także np. deseczka, podwójne brzuszki, brzuszki w bok.. jest tyle opcji, że ho ho 🙂

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Odchudzanie nie jest nałatwiejszą sprawą na świecie…kto próbował ten dobrze wie. Trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli. Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Swego czasu próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach. W końcu udało mi się dostać oryginalną Meridię, która prowadzi to do zahamowania apetytu i zwiększenia uczucia sytości, nawet przy przyjmowaniu mniejszych ilości jedzenia. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty a zarysowały się, wcześniej ukryte, mięśnie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390) . Warto!!!

    ivonka_stonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Przede wszystkim najlepiej to…. zacząć ćwiczyć 🙂

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się mankamenty jak oponka czy boczki, to warto się zastanowić nad zwiększeniem aktywności, spacery, rower, aerobik może basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy, fast foodów czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć także o środku przyspieszający proces redukcji np: o Efedrynie, środku, który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Ja zawsze zamawiam od Ady (kom.731 154 299) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, nie ma efektów efektów jojo.

    rodzynek_w_serniczku
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    A próbowałaś może robić brzuszki skośne i deseczki??? Myślę, że powinny jakoś pomóc 🙂

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Hej, skoro to czytasz to pewnie tez masz nieustający problem z nadprogramowymi kilogramami. Znam ten stan. Zawsze kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Wreszcie sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny na forum pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe 🙂 Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Adą – 731 154 299, bardzo dobry kontakt, bardzo pomocny.

    fenneco
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    deseczka i do tego jeszcze hula hop z wypustkami 🙂 bardzo ładnie działa na cellulit i ogólnie na mięśnie brzucha

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " oponki"

Przewiń na górę