Oralna fiksacja u kobiet,prawda czy mit?

  • Autor
    Odp.
  • bezstosunkowy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Ja z takim być może nietypowyn pytaniem do społeczności..ale od tego jest właśnie forum

    Jestem dojrzałym emocjonalnie facetem i z racji tego że sam niestety mam absolutnego bzika na punkcie oralu, chciałem was zapytać
    Czy to możliwe żeby kobieta miała taką totalną faze na punkcie zaspakajania facetów ustami i ręką alby gdy facet kolokwialnie zerżnie ją w usta ? ale nie w tym sensie ze to lubi jako gre wstepną a po niej stosunek,Tylko czy może mieć taki stan że to ją najbardziej podnieca i tego tylko pragnie,bez stosunku,do tego stopnia że jest gotowa np to zrobić nowo poznanemu facetowi nic więcej
    Pytanie kieruję do osób które spotkały się z czymś takim..i żeby była jasność,nie chodzi mi o takie sytuacje spowodowane niedyspozycyjnością kobiety lub w myśl zasady „za kase wszystko”..tylko czy kobieta może być totalnie sfiksowana na tym punkcie
    ujmując to krótko..czy istnieje fetyszystka tego wlasnie?

    p.s proszę oszczędzić komentarzy typu…kolejny zboczeniec,ze jestem naiwny itp..
    Jeśli pytanie zbyt intymne jak na forum,odpowiedziec można na pm..

    JejCczar
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Hmm, nie poznałem takiej kobiety, żeby bazowała tylko a tym. Może to rodzaj fetyszu, ale stosunek seksualny jej nie kręci?

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Lubię p****ścić faceta, ale nie nie mogłabym tylko tak. Lubię poczuć go w sobie, ale nie tylko w ustach.

     

    aleksusia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    zgadzam sie ;p

    jollkkaawilko
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dziwne. Nie spotkałam się z czymś takim

     

    minolta
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Może ma jakiś problem zdrowotny? Jakąś suchość pochwy, albo mięśniaki, ze podczas stosunku po prostu czuje ból?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Oralna fiksacja u kobiet,prawda czy mit?"

Przewiń na górę