oryginalne ozdoby do domu

  • Autor
    Odp.
  • zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Proponuję wybrać się do sklepu z rękodziełami. Można tam znaleźć naprawdę oryginalne rzeczy. A tak w ogóle, to w jakim stylu interesują Cię dekoracje?

    alumi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    moim zdaniem ręczne robione

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Jeżeli ktoż szuka dobrych i oryginalnych ozdób do swojego domu,to zapraszam także na naszą stronę,znajdziecie tutaj szeroki wybór i niższe ceny.

    martuska29
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mi bardzo podobają się ozdoby z prawdziwego drzewa, jak np. pomalowane na biało gałęzie ułożone w dużym szklanym wazonie. Jak dla mnie cudo:D

    anna100
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Czasem idealną ozdobą wnętrza jest sam mebel. Osobiżcie bardzo lubię meble designerskie za ich niebanalny wygląd. Fajną ofertę takich mebli ma firma dller. Szczególnie upodobałam sobie ich krzesła <3

    kamilkafrania
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Często inspiruje się programem na tvn style. Tam można naprawdę wyczaić coż dla siebie 🙂

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Lampy są fajnymi,oryginalnymi ozdobami do domu,ale jednak mimo wszystko polecam zwrócić uwagę także na komplety eleganckiej pożcieli,na pewno każdy z Was znajdzie coż dla siebie:)

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    W kwestii lamp to faktycznie racja i również uważam,że są bardzo fajną,ciekawą ozdobą a szczególnie jeżeli mowa o lampach podłogowych,te sprawdzą się najlepiej:)

    singnoral
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Rękodzieło to super sprawa. Uwielbiam też wszelkie do it yourself.

    Włażnie skończyłam stolik z drewnianej palety ze szklanym blatem. Gdybyżcie szukały palet dobrej jakożci, polecam [usunięto_link].

    rozalka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Mnie podobają się różnego rodzaju pudełeczka, albo doniczki, które mają u góry taką jakby koronkę 🙂

    niobe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Fajnie też wyglądają jakieś małe pudełka wykonane w technice Decoupage. Bardzo eleganckie i niepowtarzalne 🙂

    Karolinn
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja kiedys próbowałam Decoupage, ale z marnym skutkiem:( ostatnio znalazłam fajny pomysł na tablice korkową. Zrobiłam i fajnie wygląda. Nie jest trudne, a efektowne. Powiesiłam na niej zdjecia i ozdoba efektowna.
    Mowie o takiej tablicy koelnerpolska.pl/zrob-to-sam/oryginalna-tablica-korkowa/

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Zerknij sobie na pimpit.pl, można znaleźć śliczne dekoracje drewniane, akurat takie pasują do każdego wnętrza, czy klasyka czy bardziej nowocześnie. Mi spodobała się jedna lampa i własnie myślę o tym żeby dać ją do jadalni.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Teraz w necie jest masa poradników jak samemu zrobić coś do domu.
    To na pewno będzie oryginalne i nikt takiego mieć nie bedzie

    Euro_chem
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Akurat jeżeli chodzi o oryginalne ozdoby oraz prezenty do domu, to moim zdaniem warto poszukać ich w dobrych sklepach internetowych, gdzie znajdziesz szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny, tym bardzie teraz jesienią.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " oryginalne ozdoby do domu"

Przewiń na górę