Owlosienie lonowe u kobiet

  • Autor
    Odp.
  • yoashiaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jakie lubicie? Owlosione, ogolone, paseczki etc? I dlaczego? Czekam na opinie.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Domyżlam się, że jesteż kobietą. Byłoby jednak fajnie mieć pewnożć, skoro przyszłaż do ˜kącika mężczyzn. Lubię i dobrze chyba wiedzieć, z kim się rozmawia, zwłaszcza w takim temacie. W każdym razie witam Cię tu serdecznie. Czuj się u nas błogo 😉

    Wiesz, uważam, że nadmierne owłosienie łonowe u kobiety trzeba koniecznie skracać, albo całkiem golić. Nie jest zbyt estetyczne. Chociaż znajdą się faceci, których i to podnieca. Ale np. na plaży wygląda nieładnie, gdy włosy wychodzą kobiecie z majtek. Czy całkiem ogolone? Jest w tym urok jakiejż dodatkowej nagożci, erotycznego obnażenia, niegrzecznej dziewczynki¦ I po prostu cudownie – nam facetom, przypuszczam, że jest ich sporo “ ogląda się wzrastające kobiece podniecenie aż po pełne napęcznienie i najmniejszy zakamarek “ podczas czułej gry miłosnej. Jednak podoba mi się też mały zgrabny krzaczek, taka jakby maleńka odrobina sprożnożci, którą każdy potrzebuje odczuć podczas seksu. Chyba obustronnie sprawia przyjemnożć, gdy facet ujmuje pełną dłonią cały wzgórek kobiety i lekko pociąga za włoski. A jak Ty sądzisz? I jesteż naprawdę z USA, czy tak żciemniasz 😆 ? Powiedz no coż więcej, proszę! Bo sama jesteż niezmiernie oszczędna w słowach 😉

    Mimo wszystko dla mnie nie ma to jakiegoż zasadniczego znaczenia. Kochaną kobietą potrafię się zachwycić bez względu na to, jak jest owłosiona jej szparka i zakrzątnąć przy niej. Tak mi się obecnie wydaje. Zresztą uważam, że decyzja, co do stanu owłosienia pomiędzy jej nogami “ należy bezwzględnie do niej. W ogóle najważniejsze, by się z tym po prostu sama dobrze czuła. I to jest też najważniejsze dla mnie 😛

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    Lubię ogolone lub paseczek 😉

    medoff
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    paseczek 🙂 od żwięta, że tak powiem ogolone 😀 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    hmmmmm, no ja powiem tak:

    zarożla – NIE
    Pasek – TAK
    syndrom Kojaka – Może być

    ogólnie nie przeszkadza mi owłosienie u kobiet, lecz nie umiem wyobrazić sobie np przeciskanie się przez gęstwinę włosów językiem 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Na pewno wystające spod majtek to przesada 😯 Jeżli nawet kobieta ma zarost to niech go skraca i podgala po bokach 🙄

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Najwazniejsze zeby dbac o swoj wygląd i o swoje ciało:)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Wystające spod gaci włochy nie wyglądają zbyt zadbanie 😆

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    nigdy bym nie pozwolila aby moje okolice biki tak wyglądały,zreszta sama bym sie z tym zle czuła.

    szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Sprawa jest całkiem jasna i od jakiegoż czasu już w modzie ustalona: kobiety maja mieć nieowłosione uda i ogolone c****. Uda musza być całkiem gołe, na cipkach może być pozostawiony paseczek lub niewielki trójkącik, w żadnym wypadku jednak nie mogą to być naturalne krzaki! Takie naturalne owłosienie łonowe było dobre w czasach, gdy chodziło się calkiem goło, włosy łonowe chroniły przed muchami i komarami, ale obecnie, gdy kobiety używają majtek, takie krzaki na nic nie są potrzebne, na dokładkę mogą się w krzakach łatwiej zagnieździć różne grzybice, bakterie itd.

    Ale c**** nie musi być całkiem wygolona. Taki pozostawiony ponad szparą c**** paseczek jest super!

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Zagadzam sie,ale powiem tak że podczas ciązy lekarz namawia kobiety aby nie goliły za bardzo okolic intymnych,poniewaz dostaj sie do żrodka bakterie które moga zaszkodzic dziecku,wiec chyba kobietom w ciąży możemy pozwolic na wieksze owłosienie???:)

    szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Bzdury: Czy wiesz jaka duża jest bakteria? Jest okolo 100 razy mniejsza od grubożci włosa. To niby jak taki włos może jej przeszkodzić ? W czasie ciąży golenie jest niewskazane (ale to tylko zalecenie)) z innych powodów: może spowodować podrażnienie skóry i stan zapalny. Ale przecież przed porodem i tak z reguły goli sie kobietom cipkę, bo potem jest łatwiej utrzymać higienę i zapobiec stanom zapalnym.

    A najładniejsza to jest jednak wygolona c**** z paseczkem lub trójkącikiem nad szparą. Taki paseczek imituje przedłużenie szpary…

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    wiesz mi chodzi o to ze kobieta w ciązy nie powinna sie golic,poniewaz moga sie dostac do srodka bakterie które mogą zaszkodzic dziecku,a podczas porodu nie goli sie kobiety całkowicie tylko jakies 2 cm żeby dobrze było widac miejsce naciecia skóry podczas porodu.

    szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Więc piszę ci jeszcze raz: owłosienie może zatrzymać muchy i komary, ale nie może bakterii, bo te są na to zbyt małe. Jestem biologiem i wiem coż o tym. Moją żonę golili przed porodem całkiem, teraz to jest trochę inaczej, ale to tylko kwestia mody: chodzi o to, żeby potem kobieta mogla sama zdecydować, jak chce być ogolona. Dla mnie najlepsze są gołe c**** z paskiem nad szparą.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    sa gusta i gużciki,a o gustach sie nie dyskutuje.ty wolisz tak a inni wola inaczej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Owlosienie lonowe u kobiet"

Przewiń na górę