• Autor
    Odp.
  • reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Co do jest to vectusem ?
    Można jakoś przedłużyć efekt po depilacji woskiem lub pastą cukrową ? Dla mnie póki co to fajna metoda i się sprawdza u mnie…

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    nie próbowałam nigdy tej metody, u mnie podziałała depilacja laserowa, miałam robioną w Dermedika w Krakowie i jeśli chodzi o skuteczność to myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    reddragon, a próbowałas epilfree? Zabieg wykonuje się po depilacji woskiem lub pastą cukrową, przedłuża się w ten sposób efekt.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Dorota ale jak przedłuża ? W jaki sposób ??
    Możesz coś więcej powiedzieć ??

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    To jest taki środek przedłużający trwałość depilacji pastą cukrową czy tam woskiem. Opóźnia ponowne odrastanie włosków.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Po kilku-kilkunastu zabiegach efekt jak po laserkach. 🙂

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    WOSK DO DEPILACJI HB – super daje mi to efekt. A bardziej po prostu mam święty spokój. Cera wygląda zdrowo, normalnie, nie ma żadnych podrażnień, wszystko poszło w odpowiednim kierunku. Ale oczywiście – wiele zależy od systematyczności i odpowiedniego zajmowania się tym tematem.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    No, a jak dorzucisz do niego epilfree to będziesz miała z nim styczność jeszcze rzadziej i będzie jeszcze mniej bolesny. 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Wnika w cebulki i hamuje wzrost włosów. Zobacz sobie na ich stronie epilfree.pl

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Moim zdaniem trzeba postawić na to co działa i co daje naprawde dobry efekt [usunięto_link]
    TUtaj macie też mozliwość zrobienia próby laserowej.

    KatCa371
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przymierzam się do laserowej depilacji w tym roku. Mam obawy, ale częste golenie mnie dobija, zwłaszcza w czasie wakacji.

    Granatowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam depilację laserową!!! Przez wiele lat męczyłam się z maszynkami do golenia, potem depilatorem.  Testowałam wosk i inne cuda, ogólnie tragedia. Pierwszy zabieg miałam jakoś w styczniu 2017. Wystarczyły 3 i efekt SUPER. Mieszkam pod Toruniem, depilację miałam w gabinecie przy Reja, niedaleko uniwersytetu.

    Także bez obaw:)

    Maja Paszek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja sobie kupiłam własne urządzenie do depilacji ipl babyliss, bardziej to opłacalne niż chodzenie za zabiegi a efekt też jest super, nawet bardziej delikatne miejsca można depilować, jest do tego specjalna nasadka, mnie zabeg nie bolał i szło to całkiem sprawnie

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    No niekoniecznie bardziej opłacalne, jak przekalkulujesz koszty w skali roku. 🙂  Urządzenia IPL są kosztowne i jeżeli któraś ma gęste włoski to szybko się eksploatują niestety.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    No i jeszcze w grę wchodzi sprawa jasnych włosów, takich żaden laser ani domowy, ani w profesjonalnym gabinecie nie ruszy. Dla epilfree to bez znaczenia

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pamiętajcie o depilacji :)"

Przewiń na górę