• Autor
    Odp.
  • kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Zamierzam udać się do ginakologoa, chodzi o żrodki antykoncepcyjne. Chciałąbym jednak najpierw z ciekawożci dowiedzieć się, jakie badania są konieczne i w jakich cenach mniej więcej plasują sie te żrodki. Miewacie jakież skutki uboczne po ich zażywaniu?

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    A czy to Twoja pierwsza wizyta u ginekologa?
    Pewnie będziesz miała robioną cytologię i badanie piersi. Ginekolog zrobi z Tobą wywiad w związku z tabletkami, musi wiedzieć czy są jakież przeciwskazania. Nic strasznego.

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    dzięki, mam nadzieję,że rzeczywiżcie będzie bez strachu. U gina juz byłam, aczkolwiek nie miałam żadnych poważniejszych badań wtedy robionych.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no ja trafiłam na taka ginekolog że musze zrobic wszystkie badania.. nawet robiłam hormonalne…
    ale wiadomo co i jak 🙂 nadal robie badania.. braak kasy 😛

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    ceny sa rózne – wejdź do pierwszej lepszej apteki internetowej (nazwy pigułek przewijają się w wielu miejscach)
    skutki uboczne – oj, tego tez trochę jest (w necie jest uniwersalna ulotka do pigułek, w niej sa wszystkie mozliwożci organizmowych ekscesów opisane)
    badania – zależą od ginekologa, co juz obrazowo przedstawiły koleżanki 🙂

    agnies
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    pierwsza wizyta u mnie to była włażnie cytologia i badanie piersi..i wywiad czy mogę brać tabletki..no i jakoż biorę od roku i jest ok:)

    zaba
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    a ja powiem wam, ze mieszkam w Anglii i idziesz do lekarza, sprawdzi Ci cisnienie i przepisuje, bez zadnego rozbierania sie.

    err
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a ja powiem wam, ze mieszkam w Anglii i idziesz do lekarza, sprawdzi Ci cisnienie i przepisuje, bez zadnego rozbierania sie.

    ja bym tego za plus nie uznała.
    Jednak tabletek nie może brać każdy. Wolałabym aby mnie zbadał.

    zaba
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Hormony, to hormony, kazdy ma je w sobie. Tylko to jest na troche innej zasadzie. Zle dzialaja – odstawiasz. Proste jak budowa cepa. Takie moje zdanie.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Proste jak budowa cepa.

    tym zdaniem przypomniałaż mi mojego najfajniejszego nauczyciela xD

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Hormony, to hormony, kazdy ma je w sobie. Tylko to jest na troche innej zasadzie. Zle dzialaja – odstawiasz. Proste jak budowa cepa. Takie moje zdanie.

    To chyba musisz sobie tą wiedzę uzupełnić, bo hormonami syntetycznymi można sobie naprawdę zaszkodzić.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " parę pytań"

Przewiń na górę