Pasztet Leppszy

  • Autor
    Odp.
  • mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Hej. Wczoraj na zakupach widziałam taki pasztet. Zaintrygował mnie swoją nazwą więc wzięłam 😀 Chilli ostry, ale tak w sam raz, w całożci z drobiu. Ktoż już jadł inne smaki?

    chatanoga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja jadam tylko pasztety Profi. Z wielu powodów. Np. Mogę kupić ich kilka sztuk i nie biegać do sklepu co dziennie.

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Wczoraj robiłam zapiekankę z pasztetem i akurat nie było tego, który zawsze kupuję, a że mam go sprawdzonego od latu to jakoż nieszczególnie się ucieszyłam, ale sprzedawczyni zasugerowała mi włażnie leppszy i muszę przyznać, że całkiem smaczny. Nawet się nie spodziewałam.

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Co do pasztetu to już przesmakowałam chilli i pomidorowy. Zasmakowały mi. delfina a jak robisz te zapiekanki? Jakiż sprawdzony przepis, czy tak wszystko co jest w lodówce na bagietkę i do piekarnika? 🙂

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Moja zapiekanka to zwykle istne kuchenne szaleństwo i nie mam na nią specjalnego przepisu, najczężciej muszę oczyżcić lodówkę:P wykorzystuję bagietkę, ale też kajzerki takie, które już nie sa pierwszej żwieżożci;) dla mnie najważniejsze, żeby zapiekanka miała dużo sera;) spód zwykle smaruje przecierem pomidorowym, prosto ze słoiczka bez żadnych przypraw. A ostatnio w ramach eksperymentowania leppszym posmarowałam należniki 🙂 tzn najpierw włażnie przecier, a na przecier pasztet drobiowy. dla chętnych jeszcze trochę sosu czosnkowego;)

    osmiorniczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja z leppszym chili robie zapiekanki, na wzglad, że jest dożć ostry robie je ze słodkim ananasem i pierzynką z dużej ilożci sera badź mozzareli 🙂 pychaaa

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pasztet Leppszy"

Przewiń na górę