• Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ostatnio wyczytałam o peelingu kawowym. Sprawdziłam go na sobie i jest rewelacyjny, mogę nawet szczerze przyznać, że lepszy od tych jakie oferuje nasz rynek [oczywiżcie nie mówię tu o kosmetykach z wyższej półki- na to mnie nie stać i nie wiem jakie mają działanie]
    ➡ ciało po tym peelingu jest ładnie wygładzone a jego podstawową zaletą jest to, że zawiera kofeinę, która jest składnikiem wielu kosmetyków antycelulit
    ➡ i tak dla zainteresowanych podaję przepis na peeling z kawy

    WERSJA I [nie próbowałam]
    -Garżć płatków owsianych
    -garżć soli gruboziarnistej
    -garżć kawy (takiej nierozpuszczalnej )
    -łyżka cynamonu
    to wszystko wymieszać w miseczce
    Wlać do tej mieszanki mydło w płynie, trochę ,żeby było łatwo rozetrzeć na skórze.Zmoczyć sie pod prysznicem , nabrać na rękę trochę tej papaziaji i wcierac w skórę, od nóg do szyi.Musisz wyglądać jak Murzynka . Potem trzeba spłukac to dokładnie

    WERSJA II [to przetestowałam na sobie 😀 ]
    – ok. 2 łyżek kawy zwykłej
    – żel pod prysznic
    Kawę zaparzyć po turecku[odlać nadmiar wody] wymieszać z żelem tak do konsystencji papki i wypeelingować się tym, następnie spłukać

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …jesli chodzi o piling (wersja II) to jest dobry do ciala…ale ma jedna wade pozniej lazienka wyglada jak mrowisko;D

    latarniczka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Ja wypróbowałam I wersję i muszę powiedzieć że jest SUPER. Fakt że sprzątania jest trochę po tym, ale efekt na ciele ….Nie pamiętam żebym kiedykolwiek po peelingu miała tak gładką skórę.
    Gorąco polecam 😆

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja stosuję tylko ten peeling [wersja II] teraz to nawet nie myslę o kupnie żadnego bo ten ma super efekt, choć muszę kiedyż wypróbować wersję I…. no fakt nieco brudzi łazienkę, ale myję się tak by ograniczyło sie to tylko do brudnej wanny 😉

    Klaudia K-ce
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Znam i stosowałam.Polecam.Żaden balsam nie dał mi takich rezultatów.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    dzisiaj wypróbowałam wersje I [tyle, że bez tej soli gruboziarnistej] i jak dla mnie lepsze efekty są po tym wersja II… tamten wydaje mi się delikatniejszy no i te płatki takie ciapowate

    latarniczka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Ja płatki owsiane zmieliłam w młynku i były lepsze 😆

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja tez juz od dlugiego czasu stosuje ten peeling [II]. Rewelacja! 😉

    ewel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    a ja pozwole sobie podac przepis na peeling który nie brudzi tak mocno łazienki a jest równie wspaniały……cukier mieszamy z oliwa z oliwek do konsystencji w której to oba składniki sie połacza….wysmienity dla wysuszonych skór po zimie…nawilża…natłuszcza….efekt długo sie utrzymuje…pozdrawiam…

    MartynaSOAD
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Co do tego peelingu kawowego mam jedne zastrzeżenie: trudno się go zmywa i ciągle pachnę kawą mimo używania balsamów, płynów do kąpieli i innych pachnideł.
    No to może 2 zastrzeżenia 😉 😉 😉

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    piling kawowy wersja II jest po prostu super…od razu po przeczytaniu tego posta pobiegłam do kuchni i do łazienki…efekt jest żwietny…
    a zapachu kawy juz nie było nast epnego ranka…
    polecam bo warto

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    bez zbednych komentarzy ale prosze o odpowiedz: w jakim celu robi sie ten caly piling

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    peeling robi sie w celu starcia starego naskórka co powoduje że skóra jest gładsza, lepiej docieraja składniki odzywcze z balsamów i lepiej oddycha. Stosuje sie go równiez przed i po depilacji zeby włoski sie nie wrastały

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    dziekuje za odpowiedz 😳

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    ja tez wyprobowalam i jest super!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PEELING KAWOWY"

Przewiń na górę