• Autor
    Odp.
  • czuczu2
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    zmieniam temat ………………………mianowicie jaki zapach perfum wam się podoba ❓ 😀

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Kiedyż, kiedyż prysnęłam sięw perfumerii jakąż Escadą, którą dokłądnie- nie pamiętam i pozostały mi przykre dożwiadczenia, które odstraszyły mnie od tej marki na ładnych kilka lat.

    A teraz ostatnio jakoż tak z oporem, ale jednak psiknęłam się Escadą 'into de blue’ no i łazi za mną ta Eskada. Nie sądzę by 'into de blue’ było 'moim’ zapachem, ale mam zamiar podążać włażnie tym szlakiem, bo jakoż mnie skusiła 🙂

    Puffa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja uzywam EMPORIO SHE- armaniego, jest to zdecydowanie moj ukochany zapach, Lubie takze light blue-D%G,. Kocham perfumy ale jak narazie znalazłam tylko te dwa zapachy które powalaja mnie na kolana, zreszta nie tylko mnie 😀

    vanilia_lav
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    bardzo podobają mi się perfumy z Avonu. Najbardziej seria Be Kisable…

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    czy znacie jakas wode toaletowa o zapachu czekolady? kiedys moja znajoma cos takiego miala i juz nigdy tego nie widzialm.

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Misia w yves rocher są takie zapachy 🙂
    nie wiem czy czekolada ale może warto sprawdzić, bo jest truskawka, kokos, wanilia 😉

    Vanilia_lav mi się z Avonu podobały jedne z tej serii 'todey, tomorrow, always” czy cożtakiego 😉 Chyba 3 zapachy tam były… słabo pamieam 😉

    vanilia_lav
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    z tej serii też mam jedne perfumy… bardzo mi sie podobają..ale jak dostałam z Be Kisable od kumpeli to jednak bardziej mi się spodobały…

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    no to może i ja zobaczę te z Be Kisable 🙂

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja jestem uzależniona od mojego perfumu Mexx…i nawet ostatnio dowiedziałam się czemu – mają w składzie feromony:D
    Ale nie ukrywam, że spodobał mi sie też jeden z nowych zapachów (swoja drogą też z feromonami)- [usunięto_link] – jest nieziemski…byłam przekonana dotąd, że skoro to ta marka, to będzie wiele droższy od innych perfum, ale w sumie w tej perfumerii ma normalną cenę. Gdyby nie nadchodzące mikołajki to bym sobie kupiła;)

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Z Avonu troszkę nie bardzo,nie mam przekonania do tych perfum. Takich ulubionych nie mam,ale podobają mi sie zapachu Lacoste,Davidoff i Armani.

    bernasia5
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Polecam Oriflame 🙂 Divine Sensual, Giordani White Gold

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Jak można produkty Avon i Oriflame nazywać perfumami?

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ja nie wiem jaki zapach mi się najbardziej podoba bo dożć często mi się zdarza, że zmieniać zapach. Moje nieprzywiązanie do jednego kontentego zapachu wynika chyba z tego, że miałam wiele faworytów, często chodziłam po perfumeriach i nie mogłam się zdecydować jaki zapach wybrać, niestety ceny też nie były nie zbyt niskie. Na szczężcie odkryłam kokai.pl, gdzie jest niesamowity wybór zapachów, a dzięki promocjom mogę sobie dożć często zmieniać zapachy;)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Jejku ciężko mi wybrać tylko jeden zapach, który najbardziej mi się podoba bo jest ich zdecydowania za dużo. Gdybym tylko mogła to co miesiąc, po każdej wypłacie leciałabym czym prędzej do drogerii, albo jeszcze lepiej kupowała w internecie bo taniej, masę nowych perfum!
    Tak czy inaczej moimi ulubionymi są Ralph Lauren Romance, D&G Light Blue, Donna Karan Be delicious, i mój ostatni nabytek z perfumerii kokai.pl Calvin Klein Euphoria 🙂

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Ostatnio trafiłam na Hermes Un Jardin Apres La Mousson. Piękna kompozycja żwieżych aromatów, zapach z serii unisex, więc mogą go używac tak panowie jak i panie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " perfumy"

Przewiń na górę