Petting a ciąża :/

  • Autor
    Odp.
  • Natulenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Uprawiałam z moim chłopakiem miłożć francuską (oralną). Byliżmy zupełnie nadzy. Do wytrysku nie doszło ,ale obawiam się że mógł dotknąć moich narządów penisem. Z tego co wiem nawet podczas podniecenia wydziela się jakaż substancja z przyrodzenia męskiego która może zawierać plemniki.Dodam że to był mój 14 dzień cyklu :/. Przy dożć krótkich cyklach menstruacyjnych 25,26,27 dni. Czyli dni płodne i największe ryzyko zajżcia w ciążę. To miała być tylko zabawa a teraz strasznie się boję, doszukuje się i zauważam u siebie pierwsze objawy ciąży jak każda dziewczyna która byłaby na moim miejscu. Czy w takiej sytuacji w ogóle była możliwożć żeby plemniki dostały się do pochwy.
    Proszę poradźcie i spróbujcie mi wybić moją głupotę z głowy bo ja tu od zmysłów odchodzę.Będę wdzięczna za wyrozumiałożć.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Eee czy mi się źle wydaje czy miłożć francuska i oralna to to samo? 😛

    A bardziej w temacie to skoro nie było wytrysku ani penisa w pochwie to nie ma opcji zajscia w ciaze.Dziewczyno,jakim cudem?

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Z tego, co wiem, w zasadzie jest bardzo małe prawdopodobieństwo, by zajżć w ciążę bez wytrysku i penetracji. W samym czystym płynie przedejakulacyjnym nie ma plemników.

    Ale słyszałem o możliwożci wypłynięcia nasienia, mimo braku widocznego (i odczuwalnego) wytrysku. Jednak skoro nie było głębszego wniknięcia możliwożć zapłodnienia wydaje się bardzo nikła. Tu nie ma co radzić. Zrób sobie po prostu porządny test ciążowy, by nie drżeć panicznie w niepewnożci. A najlepiej do gina.

    A facetowi już powiedziałaż o swoich niepewnożciach? On musi być z Tobą w takich chwilach! Nie wyobrażam sobie inaczej¦

    Swoją drogą “ zabezpieczajcie się lepiej. Ja z przekonaniem proponuję metody naturalne, ale zgodzę się nawet wbrew sobie na antykoncepcję, byle potem nie mieć pokusy na potwornie obciążającą aborcję lub nie dopużcić do innych dramatów życiowych!

    Natulenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    dziękuję 🙂
    są jeszcze wyrozumiałe osoby na tym forum 🙂

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem jak ktoż ma schizy po pettingu, to jeszcze chyba nie dorósł do seksu 😉

    Blanka87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Beka jakbyż naprawdę zaszła w ciąże, potem dziecku powiesz że nawet sie z tatą nie kochaliżmy a i tak się urodziłeż 😀

    kozackamartunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zgadzam sie:D

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Nie jest to możliwe,od takich pieszczot na pewno nie zaszłaż w ciążę i nie masz się czego obawiać. Na drugi raz po prostu się zabezpieczajcie i wszystko będzie dobrze:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Petting a ciąża :/"

Przewiń na górę