• Autor
    Odp.
  • Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Co robicie by Wasze paznokcie wyglądały dobrze? Moje są rozdwojone i ciągle się łamią. Jak Wy sobie z tym radzicie?

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Mi moje uratował mani hybrydowy, dobra baz Mistero Milano permanentne UV soak off base i mam przez miesiąc efekt super, a paznokcie mi super odrastają dzięki niemu.

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    z tej samej serii mają też z mistero milano nawierzchniowy, dzięki któremu nie rysuje się lakier. miałaż?

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Tak mam – permanentne uv soak off lucido – żwietny lakier hybrydowy nawierzchniowy, kupiłam razem z bazą, jest bardzo trwały.

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    a probowalas z innej firmy? nie tylko z mistero milano?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Chyba warto zainwestować w dobre odżywki. Natomiast słyszałam np by piłować paznokcie tylko w jedną stronę. Powiedzcie mi jakie macie pilniczki ? A może macie jeszcze jakież inne cuda?

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    tak tylko w jedna strone sie piluje, a w lakiery to warto inwestowac.. bo utrzymuja sie dlugo i latwiej sie rozprowadzaja

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Mi po hybrydzie sie tak zaczely lamac i oslabiac 🙁 Dlatego calkowicie zrezygnowalam, potem dlugo sie regenerowaly, przy pomocy kilku roznych odzywek. Nareszcie jest dobrze, ale do hybrydy juz nigdy nie wroce. Teraz stawiam na zelowe lakiery, bardzo fajny jest zestaw prodigy duo gel od golden rose, trzymaja sie bez problemu nawet do 7 dni, pieknie blyszcza i sa gladkie. I nie potrzeba do zmycia acetonu, a to wlasnie on nam wysusza plytke paznokcia!

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Unikam zeli i hybrydy 😛 Stawiam na klasyczne lakiery, od wielu lat uzywam z golden rose, color expert i uwielbiam ten lakier, na moim paznokciu dlugo sie utrzymuje, pedzelek jest wygodny, wiec ladnie maluje no i wciaz pojawiaja sie nowe kolory, paleta jest naprawde ogromna.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Kupilam na probe nowy lakier z golden rose, Holographic Nail Color i jestem mile zaskoczona. Mimoze jak na ta marke cena dosyc wysoka, to naprawde warto. Efekt holograficzny jest piekny, idealnie bedzie pasowal na lato, a w sloncu pazurki niesamowicie blyszcza.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Korzystajcie z nizszej ceny w maju na odzywki do paznokci z GR 😛 Na oslabione paznokcie najlepiej dziala diamentowa badz 4 in 1, u mnie sie sprawdzily rewelacyjnie. Dodatkowo wszystkie ich odzywki maja dobra konsystencje, nie zalewaja skorek, wiec sa duzo wygodniejsze.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    odzywki z gr sa warte swojej ceny nawet bez promocji! Glowna zaleta to brak formaldehydu! Ja uzywam odzywki od nich pod lakier i ciesze sie pieknymi paznokciami 🙂 Lakiery tez mam glownie z GR, teraz na lato piekne letnie odcienie-kobiece i zwiewne pastele z serii ice chic.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Piękne paznokcie"

Przewiń na górę