Pierwsze auto i ubezpieczenie

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Czy doswiadczone kierowniczki 😉 moga napisac mi jakiego ubezpieczyciela mozna wybrac zeby było pewnie , solidnie i bezpiecznie jesli chodzi o OC ?

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Aż dziw że zależy Ci na tych wartożciach, bo przy OC teoretycznie można to sobie olać:)
    Ale ja dziż czytałam, że od grudnia mają wzrosnąć ceny OC, więc być może czężć takich byle jakich firm upadnie, wiec rzeczywiżcie warto wybrać solidną firmę:)

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Aż dziw że zależy Ci na tych wartożciach, bo przy OC teoretycznie można to sobie olać:)
    Ale ja dziż czytałam, że od grudnia mają wzrosnąć ceny OC, więc być może czężć takich byle jakich firm upadnie, wiec rzeczywiżcie warto wybrać solidną firmę:)

    Ze niby zalezy mi na dobrym i sprawdzonym towarzystwie? No kurcze, w sumie wydam troche kasy ,wiec wolałabym jednak cos sprawdzonego ;-))

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @zapominajka wrote:

    Tez jestem za jakimż dożwiadczonym ubezpieczycielem, który naprawdę ma wiele do zaoferowania klientom, a nie jedynie oc.

    A własnie , czy wykupujac OC u ubezpieczyciela AC tez trzeba wykupic u tego samego ?
    Bo AC jest nieobowiazkowe.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Chyba nie trzeba, chociaż dokładnie nie wiem:)
    Ja mam ubezpieczone auto w pzu i jestem bardzo zadowolona. Nie są może najtańsi, ale mają sporo ciekawych ofert z których korzystam

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @zapominajka wrote:

    Z tych ciekawych ofert to maja teraz taką kartę PZU pomoc, super sprawa dla dziewczyny. Ola Tobie na początek by się przydała, no chyba że umiesz sama koło zmienić np 🙂

    To chyba jakas nowosc, bo wczesniej nic takiego nie znalazłam na ich stronie.Az z ciekawosci musze wejsc i zobaczyc …czy to cos takiego jak assistance ?

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja tez o tym nic nie wiem, ale jeżli wymienią koło za free to jestem jak najbardziej na tak 😀
    Napisz coż wiecej

    marikaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jeżeli wybierasz ubezpieczenie OC to myżlę, że powinnaż się kierować tylko i wyłącznie ceną, gdyż nie będzie to ubezpieczenie dla Ciebie tylko dla poszkodowanego ;P Zorientuj się w directach typu link4, powinni mieć teraz jakież jesienne promocje. Słyszeliżcie wogóle, że w grudniu szykują się podwyżki składek na OC? Ma to być podobno wymóg UE… niefajnie, mam nadzieje że nasze towarzystwa coż wykombinują.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @zapominajka wrote:

    Dobra sprawa, bo pomoc masz zapewnioną przez 24h/dobę, na terenie całej Polski. Koło wymienią za free, ale jak nie będziesz miała koła to będziesz musiał za nie zapłacić, a wymiana będzie darmowa.

    Nie no ,przeciez zwykle jest tak ze wozi sie ze soba to koło zapasowe.Wiec tutaj problemu nie powinno byc, no chyba ze obydwa beda przebite 🙂

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    No to super ten pakiet, coż w sam raz dla mnie:)

    marikaa ja włażnie wyżej trochę o tym pisałam, nie sądzę by towarzystwa mogły coż wykombinować, bo czężć firm pewnie już teraz dokładała do tego, licząc że klient wykupi sporo droższe AC u nich. Jedyne co im pozostanie to podnieżć cenę jak wszyscy albo zniknąć z rynku.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A czy Wam sie kiedys zdarzył na drodze niemiły wypadek ,taki do którego trzeba bylo w efekcie dzwonic po assistans.

    marikaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jeżeli któraż z firm upadnie to raczej będzie to jakaż mało znana, myżle że największe i mające najwięcej klientów pozostaną. Z drugiej strony np. link4 nie działa jedynie na rynku polskim, możliwe, że w ramach tego że nie jest w 100% zależny od rynku polskiego będzie mógł wprowadzić atrakcyjne zniżki aby zdobyć więcej klientów.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Nie sądzę 🙂
    Bo przecież musi im się to opłacać.

    Dziewczyny, a ile kosztuje taki pakiet?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ubezpieczenie zalezy od wielu czynników m.in. o wielkożci i pojemnożci silnika i od tego czy posiada sie juz jakież zniżki ale ogólnie bardziej opłaca się kupić małe autko. A wy lubicie amłe autka jeżli tak to macie jakichż faworytów

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link]żka26 wrote:

    Ubezpieczenie zalezy od wielu czynników m.in. o wielkożci i pojemnożci silnika i od tego czy posiada sie juz jakież zniżki ale ogólnie bardziej opłaca się kupić małe autko. A wy lubicie amłe autka jeżli tak to macie jakichż faworytów

    Oczywiscie ze podobaja mi sie małe autka.Takimi nawet jest bezpieczniej jezdzic zwłaszcza jesli jest to pierwsze autko. A jaka jest róznica na ubezpieczniu miedzy małym a duzym autem?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pierwsze auto i ubezpieczenie"

Przewiń na górę