Po co antykoncepcja?

  • Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Podobno zbadano, że ludzie łakną dzieciaków w Polsce, a propaganda wciska im anty-baby 😯

    Drugie… i to wcale nie jest wesołe: Polska jest ostatnim krajem dzietnożci, coż około 1,3 na rodzinę… i to cholera w straszliwie katolickim kraju, pomijjam już tego idiotę Palikota, którego należy wyżmiewać w każddym poważnym politycznym rozrachunku, ale jeżli ktoż mówi, że życzy własnym dzieciom szczężcia, to przede wszystkim dzietnożci… Niemcy i Francuzi bardzo by byli heppy, żebyżmy się zmniejszyli… wow! nie dajmy im za wygraną! płódźmy się! postanawiam mieć czwórkę, a może nawet piątkę, hej! :-

    ps. moja Milutka przytakuje głową. pojutrze jedziemy se na konie.
    gdy urodzą nam się te dzieciaki > to z nimi też jupi

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    1. ludzie nie ma maja warunkow, zeby miec duzo dzieci. 2. nie kazdy chce miec duzo dzieci. Chcesz miec czworke – miej najpierw jednego, pozniej moze ci sie zdanie zmienic.to w teorii fajnie wyglada, gorzej w praktyce

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    1. ludzie nie ma maja warunkow, zeby miec duzo dzieci.

    no to zmieńmy rząd! co to za kraj, w którym nie ma warunków, żeby mieć dzieci!? 👿

    [usunięto_link] wrote:

    2. nie kazdy chce miec duzo dzieci.

    myżlisz, że nie? to co? dużo kasy? a po co włażciwie? 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Chcesz miec czworke – miej najpierw jednego,

    dobra, pójdę za Twą poradą… ale jak mi się zachce mieć więcej, to mi pozwolisz?

    [usunięto_link] wrote:

    pozniej moze ci sie zdanie zmienic.to w teorii fajnie wyglada, gorzej w praktyce

    w praktyce starałem się przyciskać do mej twardej piersi dzieciaki wyrzucone z miłożci….
    niektóre mnie polubiły… odtąd chce mi się mieć ich przynajmniej trzy 👿

    TwojaFanaberia_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Podobno zbadano, że ludzie łakną dzieciaków w Polsce, a propaganda wciska im anty-baby 😯

    Drugie… i to wcale nie jest wesołe: Polska jest ostatnim krajem dzietnożci, coż około 1,3 na rodzinę… i to cholera w straszliwie katolickim kraju, pomijjam już tego idiotę Palikota, którego należy wyżmiewać w każddym poważnym politycznym rozrachunku, ale jeżli ktoż mówi, że życzy własnym dzieciom szczężcia, to przede wszystkim dzietnożci… Niemcy i Francuzi bardzo by byli heppy, żebyżmy się zmniejszyli… wow! nie dajmy im za wygraną! płódźmy się! postanawiam mieć czwórkę, a może nawet piątkę, hej! :-

    ps. moja Milutka przytakuje głową. pojutrze jedziemy se na konie.
    gdy urodzą nam się te dzieciaki > to z nimi też jupi

    Rzeczywiżcie rodziny odkładają posiadanie dzieci na później. Przed czterdziestką stwierdzają, że jednak przydałby się potomek, a wtedy może być już za późno…. Lepiej żyć wedle zasady” kiedy nie ma odpowiedniego momentu na posiadanie dzieci to każdy moment jest dobry ” 😉

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    No poniekąd racja,ale też bez przesady. Wszystko ma swój włażciwy i odpowiedni czas. Głównie dotyczy to także posiadania dzieci.

    aaanastazjaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Rzad rzadem, to kobiety chca isc za praca. Jedno dziecko w zupelnosci wystarczy, wspolczuje tylko tym jedynakom gdzie rodzice w pogoni za pieniedzmi a ono nawet bez rodzenstwa…I co ze bedzie mial najnowsze PS?

    Moje dzieci maja najwiekszy dar, bo maja rodzenstwo. Jest ich trojka, i gdyby mi zdrowie pozwolilo pomyslalabym nad 4.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    dla mnie anty -koncepcja, to jest jak anty -pisanie, anty -mowa, anty -mycie, anty -życie…

    co Wam przychodzi do głowy, żeby to lansować? 👿

    zwłaszcza, że kobiety mają bardzo zawężony okres rozrodczy… gdzież tam do 42-maxi 49 lat!
    a wojują w tej anty -koncepcji jakby mogły rodzić – o ile zechcą – aż po wiecznożć… smutne :(( już wiem, że wiele z nich później bardzo tego – i gorzko – żałuje – niestety już nie da się tego odwrócić termo

    babki, pozwólcie, że Was nieco utemperuję > przestańcie glińdzić o tej dobroczynnej…
    antykoncepcji… mi się czasem robi po prostu z tego powodu = nie-do-brze beczy

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Tylko że akurat dla mnie to był powrót do normalnego życia, bo jak dostawałam okres, to miałam dzień wycięty z życia…. Łącznie z tym, że potrafiłam mdleć.
    Może i owszem na niektóre osoby działa to negatywnie ale dla innych jest potrzebna i przydatna.
    Wiem też że np na PSM są jakież ziołowe tabletki, ale np wiele dziewczyn poleca Vixpo, pigułki anty.
    Więc wg mnie trzeba wybrać mniejsze zło dla siebie.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Mi tabletki zostały zalecone po konsultacji z lekarzem ogólnym, ginekologiem i dermatologiem. Stosując vixpo zniknęło wiele moich problemów, jak robiłam przerwę na badania hormonalne mój organizm chodził jak w zegarku.

    warkka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki:)

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Grunt i podstawa to dobry wywiad lekarza, zrobienie badań i dobranie odpowiednich leków.
    Np często młodym kobietom jako pierwsza antykoncepcja, albo włażnie na problemy ze skóra polecany jest vibin mini.
    Więc same tabletki anty, nie zawsze musza być przepisywane tylko jako żrodek zabezpieczenia przed niechciana ciążą

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Ja sobie nie wyobrażam, żeby lekarz nie zrobił wywiadu przed przepisaniem tabletek czy po prostu się tym nie zainteresował. Oni od tego są, aby nam doradzić i dobrać je jak najlepiej do nas. Ja takiego ginekologa mam i jestem mu za to wdzięczna.

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    widzę, że co osoba to inne podejżcie do sprawy – mimo, że wiele podobnych opinii. Uważam, że każdy może robić jak chce albo mieć 5 dzieci albo poprzestać na 1. Dla mnie ważne liczy się zdrowe podejżcie do sprawy. świadome macierzyństwo. A nie „natrzaskać” sobie potomstwa i później mieć problem z utrzymaniem lub kochaniem dzieciaczków.
    Decyzja o tabletkach była nasza wspólna. Potem zostało już tylko poprosić gina o receptę. I tu się zdziwiłam gdyż czułam się jak na przesłuchaniu ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. I tak oto od czasu do czasu biegam po receptę. Są także pozytywne tego strony. Aby otrzymać receptę muszę p****żć badania raz na pół roku – a co za tym idzie jestem spokojna o swoje zdrowie

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    I takie podejżcie powinien mieć każdy ginekolog, jeżli chodzi o wywiad i badania 🙂 Zdrowie w końcu najważniejsze, a hormony to nie byle co 🙂 Tabletek w końcu nie dobiera się na „oko”

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Po co antykoncepcja?"

Przewiń na górę