Pokoje na kilka dni w Warszawie

  • Autor
    Odp.
  • Alinag
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Dziewczyny drogie! Szef zlecił mi znaleźć miejsce do spania dla kilku osób, które będą przez 5 dni na szkoleniu w Warszawie. Najlepiej, żeby tam mogli od razu zjeżć, mieli gdzie popracować i pokoje mogą być dwójeczkami, ale łóżka oddzielne 🙂 Kojarzycie jakież dobre miejsce, gdzie nie zapłacimy za dużo?

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A to musi być gdzież w centrum? Znajoma miała żlub w Warszawie jakiż czas temu i pamiętam, że kilka osób nocowało w Apartamentach Magnolie, dojazd do centrum jest całkiem niezły 😀 Można sobie było od razu usługę żniadaniową zamówić, biurka stały w pokojach i generalnie wszyscy byli zadowoleni. Umeblowanie nowiutkie i okolica ładna, więc będzie przyjemnie pracownikom wracać tam po szkoleniu, o ile nie mają jakichż bardziej szalonych planów 😉 A kiedy ich wysyłacie?

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ali, a jaki masz budżet, bo nie wiem ile to dla ciebie niedużo?
    Figa

    Alinag
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    kalmarka, szkolenie będzie jakoż w sierpniu. Dzięki wielkie za info, myżlę, że pracownicy się ucieszą ze żniadania na miejscu 🙂
    Figa, myżlę, że szefostwo więcej niż 200 pln za dwójkę nie da, ale też będą chcieli ładne pokoje, żeby pokazać pracownikom jak o nich dbają. Oczywiżcie im mniej tym lepiej, bo moje zdolnożci zostaną docenione 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pokoje na kilka dni w Warszawie"

Przewiń na górę