Pomysł na szare dni dla uzdolnionych artystycznie

  • Autor
    Odp.
  • Ironiqa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja ma lepszy pomysł na szare dni – własnoręczne robienie ciekawych przedmiotów (biżuteria, filcowanie, haft, decoupage), albo ekologicznej żywnożci (pieczenie chleba, robienie sera, masła, muesli) – takie rzeczy zawsze pomagają mi urozmaicić czas w domu, a jednoczeżnie robię coż pożytecznego.

    Nowy pomysł z związku z nadchodzącą wiosną – samodzielne robienie mydełek (też super pomysł na prezent). Wiele osób się tym zajmuje (w internecie jest mnóstwo informacji i filmików na youtube), w sklepach internetowych można kupić półprodukty. Opcją są tez warsztaty mydlarskie – rozrywka połączona z nauką 🙂

    JOKAMAR
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    U mnie ostatnio króluje szydełkowanie. Mam już kilka broszek w kształcie róż. Kolorowe, piękne, delikatne. Ożywiają ubrania, szczególnie żakiety. Poza tym barwne podstawki pod szklanki i motyle na firanki. Nawet się zrymowało.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja chodzę na ceramikę. Można sobie zrobić do domu żliczne rzeczy. Polecam takie zajęcia jeżli macie gdzież w okolicy.

    A z tymi mydełkami to fajny pomysł, muszę poszukać w internecie jak to się robi 🙂
    Interesuje mnie też masa solna 🙂

    Sonia899
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja byłam na kursie filcowania. Rewelacja. Nauczyli mnie robić korale z filcu a nawet torebkę wykonaliżmy 8)

    pillow
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja włażnie uczę się robić na drutach 😉

    votmir
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja tez bylem na takich warsztatach, pozyteczna rzecz

    texasin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    no super 😀

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Zgadzam sie rękodzielnictwo to swietny pomysl na wolne wieczory. Sama zaczełam od tego ze lubialam haftowac, przerabiac czy ozdabiac wlasne ubrania (przez co zawsze wyróżniałam sie z tłumu) 😀 ). Obecnie postanowialm zajac sie tym profesjonalnie, staram sie o dofinansowanie i chce kupic hafciarke komputerowa Bernina- (wiadomo ze na duza skale haftowanie reczne nie wchodzi w gre). Na stronie hafciarki.pl maja tez duzy wybor programow do projektowania haftów wiec bedzie duze pole do popisu. juz nie moge sie doczekac! 🙂

    Animka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja lubie szkicować jak nie mam co robic 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomysł na szare dni dla uzdolnionych artystycznie"

Przewiń na górę