• Autor
    Odp.
  • blizz
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Zależy ile podciągniemy pod to poprawianie urody. Ja za jakiż czas planuję wybrać się do Vici Hair w Krakowie, na pakiet zabiegów Lipo Laserem. Bo wiadomo, że jeżli chodzi o odchudzanie, to liczę na to, że jeszcze poradzę sobie z dodatkowymi kilogramami, ale z cellulitem to już może być problem..

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    ja wypełnialam bruzdy nosowo-wargowe bo miałam strasznie głebokie wypełniacz nazywam się bodajze perfectha jestem bardzo zadowolona bo mineło już pól roku a efekt ciagle taki sam

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    dzisiejszy żwiat niejako zmusza nas do tego, aby poprawiać urodę. Dzięki temu możemy mieć lepszą pracę, większy komfort życia. Jednak poprawianie urody przynosi nam większą samoakcetpację co moim zdaniem jest najważniejsze.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Myżlę,że tego typu ingerencja z zewnątrz nie jest wskazana dla naszego organizmu i skup się raczej na poprawę urody nie po przez operacje plastyczną,ale zadbaj o dobre kosmetyki,dietę co ma istotny wpływ na kondycję Twojej skóry,cery.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Skalpel czy operacje plastyczne w moim przypadku całkowicie odpadają,nie sądzę aby to było coż warte bo wraz z wiekiem i tak wyjdzie co poprawiałyżmy sztucznie a co nie. O wiele lepiej zainwestować w dobre,sprawdzone kosmetyki oraz prowadzić zdrowy tryb życia.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Czemu nie, znam kilka pań które sobie wypełniały zmarszczki, wyszczuplały się. Ładniej wyglądają, lepiej się czują, grunt to pójżć do specjalisty sprawdzonego żeby potem nie żałować.

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    jak na razie nie, a w najbliższym czasie też nie planuję

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    jeżli zrobi się to ładnie, to też nie uważam to za nic złego, ważne tylko by nie przesadzić, bo może być to wciągające:)

    Kejtix
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Powiększyłabym sobie ciut usta 🙂

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    ja też, górną wargę^^

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Podstawa to dieta oraz nasz tryb życia,to czy jesteżmy aktywnie oraz ile stresu mamy- wpływa w znacznym stopniu na nasz wygląd,a cerę- dopiero potem w grę wchodzą też naturalne kosmetyki,warto aby były jak najlepszej jakożci.

    Lustrzak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    To jest spoko rozwiązanie. Zrobiłam sobie zabieg kwasem hialuronowym i jestem zadowolona. Lekarz mi wyjażnił wszystko co i jak. Poszukałam sobie tutaj jakiegoż lekarza w swojej okolicy: certyfikowani.org bo najgorzej jest trafić na jakiegoż konowała, co krzywdę zrobi, a tu są lekarze z różnych firm, którzy są certyfikowani i bezpieczni. Moim zdaniem to nic złego, że chcę się trochę poprawić, skoro jest taka możliwożć. Zawsze to lepiej niż nakładać 5 ton tapety na twarz codziennie.

    kocyk
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Tak jeżeli zabieg jest wykonany przez prawdziwych profesjonalistów to efekty będą niesamowite:)

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    dziewczyny, nie piszcie o diecie i dobrych kosmetykach, bo jak się miało DD i schudło do C, to obojętnie co by się nie zrobiło- taki cycuż fajnie już wyglądać nie będzie….

    nawet cellu można pokonać bez ekstra wspomagania
    ale skóra to się rządzi ciut innymi prawami…

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    potwierdzam, jak już się decydujcie na zabieg na twarz taki poważniejszy to tylko u dobrego specjalisty, lekarza. Ja sobie zrobiłam powiększanie ust u dr. Bohdana Potockiego i po prostu uważam, ze jest to zabieg na który warto oszczędzić i wydać. Żadna szminka nie zrobi ci tego co wypełniacz. Nie dożć że usta mam większe i bardziej seksowne to do tego są w końcu nawilżone, a nie suche. Robiłam też botox – on odejmuje kilka dobrych lat, polecam. Lubie takie nowożci i powiem wam, że żadne krem, ale to żaden nie da takich efektów jak zabieg u lekarza z medycyny estetycznej. Kremy działają powierzchniowo, a w pewnym wieku to już niestety nie czynniki żrodowiskowe wpływają na stan naszej skóry, tylko wiek – zmniejsza się ilożć tkanki tłuszczowej, kolagenu – a z tym to tylko możesz podziałać poprzez głębsze zabiegi. Nie wiem tylko czy zdecydowałabym się na skalpel na twarz bo to jest bardzo duża ingerencja i jak coż nie wyjdzie to cierpienie do końca życia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " poprawianie urody"

Przewiń na górę