Postawić sobie wyzwanie

  • Autor
    Odp.
  • olissa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    No całkiem fajny pomysł 🙂 Trzeba samej będzie coż znaleźć. A jak ci idzie odstresowywanie się?

    amelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Fajna sprawa, ale uważam, że jeżli ktoż naprawdę chce coż zmienić w swoim życiu to nie potrzebuje żadnych motywatorów. Oczywiżcie nie twierdzę, że są one całkowicie zbędne, jednak według mnie wytwarzają one krótkotrwałą motywację, taki słomiany zapał.

    Według mnie trzeba bardzo chcieć się zmienić i tak chęć musi płynąć nie z internetu, książek, a nawet znajomych. Musi to być w stu procentach wewnętrzna potrzeba.

    Sądzę, że taki Cristiano Ronaldo nie potrzebował żadnych szkoleń motywujących.

    Aggape
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nie każdy jest Christiano Ronaldo 🙂 Jak dla mnie jest to fajna aplikacja, można też ustawić na komórce.

    lekromaniak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ważna kwestia w życiu ! Nauka to podstawa to osiągnięcia czegoż w życiu, [usunięto_link] portale edukacyjne i sama nauka powinna być na 1 miejscu każdego z nas, to jest krok do sukcesu w życiu..

    Noke
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Rzeczywiżcie dobra opcja, nigdy bym na nią nie wpadł.

    kolanopomara
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    wyzwania to jest super rzecz 🙂

    honoratka971
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    racja

    harvey1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Bez motywacji i stawiania sobie wyzwań nic w życiu nie osiągniemy.. . Więc są nie tylko dobre, co wręcz niezbędne.

    grazynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Lepsze wyzwania od marzeń.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Mój znajomy to sobie dopiero postawił wyzwanie – bierze udział w tegorocznym Ironmenie – triatlonie!

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    @Sweet Coffee wrote:

    Mój znajomy to sobie dopiero postawił wyzwanie – bierze udział w tegorocznym Ironmenie – triatlonie!

    no to podziwiam! Ja cudem dobiegałam do mety w runmageddon, bo mnie moj wyciągnął, a Ironman to jest dopiero hradcore – pływanie, rower i maraton :O długo się przygotowywał?

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Długo, już w zeszłe wakacje zaczął jeździć, potem bieganie i pływanie. Podobno jest w ogóle para – pjciec i syn, kórzy od lat razems taruję – tlyko, ze ten syn jest niepełnosprawny! 😮

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Nie chce strzelić kula w płot ale czy to nie na podstawie tego duetu ironemnów o których piszesz powstał film „Ze wszystkich sił’ bo to mi pasuje włażnie do fabuły i zwiastunu który gdzież widziałam. Wybieram się zresztą aby film zobaczyć.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Pati – idziemy na to w ten piątek. 🙂

    A ja staram się tak jakby nie stawiać wyzwań, one same przychodzą – niekoniecznie w złym sensie, tylko życie przynosi nam różne wyzwania i okazje każdego dnia. 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie chce strzelić kula w płot ale czy to nie na podstawie tego duetu ironemnów o których piszesz powstał film „Ze wszystkich sił’ bo to mi pasuje włażnie do fabuły i zwiastunu który gdzież widziałam. Wybieram się zresztą aby film zobaczyć.

    A widzisz, to ja najpierw usłyszałam o tym teamie, a potem o filmie dopiero 😉
    Widziałam, ze na premierze był Jan M*** – fajny pomysł

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Postawić sobie wyzwanie"

Przewiń na górę