POSZUKUJE KALENDARZA Z FACETAMI.

  • Autor
    Odp.
  • kamila
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Nie wiecie gdzie mozna kupic kalendarz z facetami? Potrzebuje taki kupic a nigdzie nie moge znalezc. Pozdrawiam

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    a w jakim sensie z facetami??
    Czy z golasami czy samochodami facetami ?
    Czy jak?

    kamila
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    W sensie kalendarza ze zdjęciami samych mężczyzn. Wiele jest takich dla mężczyzn z kobietami… Niestety nic takiego znalezc nie moge 🙁

    MAGICZNA22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    JA MAM TAKI KALENDARZ Z VIVY…JEST W NIM 12 ZDJĘC AKTORÓW ZAGRANICZNYCH…PITT…CROUSE…DIMON I INNI FAJNI…ZDJĘCIA SĄ CZARNO-BIALE I MIMO ŻE NIEKTÓRYCH Z TYCH AKTORÓW NIE LUBIE ZA BARDZO KALENDARZ JEST LADNY I PODOBA SIĘ NIE TYLKO MNIE ALE I MOIM ZNAJOMYM…BYL DO KUPIENIA Z VIVĄ…ALE PEWNIE JUŻ GO NIE MA TERAZ NIGDZIE….ALE JEST BOMBOWY…POZDO FOR ALL

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    empik 😛 jest taki jeden fajny duzy na sciane 😀 z przystojnym brunetem ktorego brzuszek wyglada jak tareczka 😀 mniami…

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …taki kalendaz znajdziesz w ostatnim cosmopolitan:) 12 facetow:)

    smutasek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    w empiku masz kalendarz z polskimi przystojniakami, nie pamietam wszystkich ale na pewno Maciej Zakożcielny tam jest, Borys Szyc chyba. i dodatkowo pieniadze ze sprzedazy ida na cele charytatywne.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    No, ten kalendarz nosi nazwe „dzentelmeni”. Ja tam mam wlasnie ten z Cosmopolitana =) faceci raczej nie w moim typie, ale mina mojego faceta gdy oglada ten kalendarz i nadyma sie zeby wygladac jak Ci ze zdjec – bezcenna hihi 😉

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    z tego co sie orientuje to na poczatku roku byl kalendzarz z facetami w cosmopolitanie:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " POSZUKUJE KALENDARZA Z FACETAMI."

Przewiń na górę