potrzebuje porady – kolejny "babiarz"

  • Autor
    Odp.
  • madziaem88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam. Jak w temacie-potrzebuje porady.
    Napisze krótko o co chodzi. Mam 25 lat, pół roku temu skończyłam związek trwający 7 lat. Były zaręczyny, data żlubu ustalona na przyszły rok. Powodem zakończenia związku była zdrada. Wyszło na jaw, że zdradzał mnie z koleżanką z pracy. Zakończyłam wszystko, nie dałam mu szansy. 4 miesiące temu poznałam chłopaka – bardzo poważny 28 latek, mieszkający we własnym M w Wwie, pracujący w wojsku jako oficer. Spotykamy się bardzo często, uczucie jest intensywne jesteżmy razem 3 miesiące. Twierdzi, że ma wobec mnie plany, chce żebym przeniosła się do Wwy itd.. Ja jestem bardzo uważna i nie chce wkręcić się w coż co znów zakończy sie rozczarowaniem i morzem łez.
    Wczoraj coż mnie tknęło i sprawdziłam jego tel..a w nim setki smsów do 4 dziewczyn, z których wynika, że umawia się na spotkania pod moja nieobecnożć. Twierdzi, że jest singlem, że jest bardzo samotny, a te wszystkie jego smsy brzmią podobnie jak smsy do mnie (i to mnie bardzo zaskoczyło bo okazuje się, że jestem jedną z wielu ukochanych kobiet). Wczoraj wieczorem zawiózł mnie do przyjaciółki i od razu pod moja nieobecnożć zaproponował spotkanie każdej z lasek. Ja mu pokaże spotkanie… 👿
    Dodam, że ma konta na 3 portalach randkowych i każda z nich jest prawdopodobnie z takiego portalu, wynika z ich nicków czy imion: Sara, Nicole itp.
    Pytanie do Was, młodych dożwiadczonych kobiet.
    Jak zareagować? Zacząć robić aluzje, sprawdzić reakcje, zostawić go czy może zadzwonić do nich, powiedzieć jak jest, zorganizować spotkanie i gożć wpadnie jak żliwka w kompot.
    Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Zostawić go i przy okazji zadzwonić do każdej z dziewczyn, żeby je poinformować, jaki z niego oszust. Niech przynajmniej wiedzą z kim mają do czynienia i nie tracą czasu na jakiegoż d****… A facet po tej akcji może się teraz nauczy, żeby nie kręcić z 5cioma na raz…

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    I co ,że wpadnie? Chce Ci się tracić czas to się baw w jakież bezsensowne przyłapywanie.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    popieram. nie ma co marnowac czasu cos wyjasniac, albo jeszcze dzwonic do dziewczyn. olac i zapomniec gnoja.

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Facet bawi się Tobą,bo gdyby traktował Cię poważnie to od razu wyjażniłby całą sytuację i szczerze porozmawiał zamiast ukrywać takie fakty,albo jeszcze lepiej: spotykając się dalej z innymi kobietami. Musisz być bardzo czujna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " potrzebuje porady – kolejny "babiarz""

Przewiń na górę