• Autor
    Odp.
  • joanna88
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Polecam Ci się przejechać do Katowic i umówić na wizytę z doktor Izabelą Lenartowicz. Ja tam wypełniałam usta i jestem bardzo zadowolona.

    Kamileczka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Bardzo taką fajna kliniką gdzie na pewno warto powiększac usta jest Magiczna Klinika jeśli chodzi Katowice.  bardzo profesjonalni  lekarze medycyny estetycznej. Do tego pracują tutaj na mega dobrych preparatach jak Juvederm czy Filorga albo też StylageM 😉

    nikaa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Hej dziewczyny. Od dłuższego czasu myślę o powiększeniu ust ale strasznie się boję że jak już to zrobię to nadal będę chciała większe i większe i skończę jako kobieta glonojad… Czy po zabiegu czułyście się usatysfakcjonowane czy wciąż chciałyście lepszego efektu? Wiem że to głupie pytanie ale tyle sie mówi o uzależnieniu od zabiegów estetycznych że już nie wiem co myśleć…

    Ursis
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    wiesz co ja nie miałam takiego problemu – mój lekarz zaproponował mi Restylane Kysse i szczerze mówiąc okazał się to wypełniacz bardzo fajny i dokładny! jestem z niego zadowolona i efekt jest naturalnie ładny!

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Ja po jednym zabiegu czułam się usatysfakcjonowana, dla mnie efekt jest świetny. Jednak myślę, że bardzo dużo zależy od miejsca, w którym zdecydujecie się taki zabieg wykonać. Ja postawiłam na powiększanie ust w Centrum Neonia, w Krakowie i to był strzał w dziesiątkę. Zależało mi na naturalnym efekcie i taki właśnie udało nam się uzyskać:)

    Monika Baja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jestem w 100% zadowolona z powiększania ust w gabinecie Han Medica w Wadowicach. Polecam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiększanie ust !!!"

Przewiń na górę