• Autor
    Odp.
  • dassowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    U nas w małym mieżcie to za normalną kasę jest po znajomożci;/

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    to chyba wszędzie tak jest, że na wsi i w mniejszych miastach ludzie mniej zarabiają onas
    Nie wiem z czego to wynika bo przecież i tu i tu ludzie mają podobne wykształcenie
    choć hmm może ambicja to jest to coż, że ludzie za grosze nie chcą pracować hmmmm

    wiku
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    @płaska podeszwa wrote:

    Oczywiżcie, własna działalnożć jest pod wieloma względami lepsza od pracy na etacie. Jednak to nie jest w żadnym wypadku bułka z masłem, o czym wielu zdaje się zapominać decydując się na założenie działalnożci pd wpływem impulsu. A potem tyle z nich upada w ciągu pierwszego roku.

    Jeżli ktoż jest zainteresowany zakładaniem własnego biznesu to warto pamiętać, że obecnie są organizacje nakierowane na pomoc nowym przedsiębiorcom. Przykładem są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczożci, albo dla osób po studiach opcją są firmy takie jak Ideaprestige (zobacz sobie np. stronę [usunięto_link]). Poza oszczędnożcią na wynajmie własnego biura dostaje się pomoc prawną i obsługę korespondencji itp. Także można się skupić na zarabianiu pieniędzy 🙂

    JaskoL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nie jest to prawdą. W dużych miastach ludzie bardzo często zarabiają tyle samo, co w małych.

    Agnieska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Przy poszukiwaniu pracy warto pamietac, ze jesli nie mamy mocno zapuszczonych korzeni w kraju, to dobrym rozwiazaniem moze byc praca za granica. Jesli znamy jezyk to mozemy duzo lepiej zarobic w krajach Unii Europejskiej. Najwazniejsze to znalezc dobra oferte ale teraz jest to znacznie prostsze niz kiedys bo mamy dostep do duzej ilosci ogloszen w sewisach typu [usunięto_link]

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    W zasadzie prawdą jest, że nie pracują ci, którzy nie chcą – zwłąs**** jeżli są to osoby młode, pełne sił, które mogą pracować w jakimkolwiek charakterze.

    kikol
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o oferty pracy to ja zazwyczaj szukam w lokalnych portalach ogłoszeniowych, tak wydaje mi się najlepiej i najszybciej znajduję pracę zazwyczaj. Ostatnio przeglądam oferty tu [usunięto_link]

    marta90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Najlepiej jak ktoż znajomy coż poleci. Obecnie pracuje jako kelnerka, nie ma szału ale praca jest …

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Znajoma pracowała jako kelnerka i dożć dużo miała pieniędzy z napiwków. Ale to niestety jest loteria.

    floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    .

    Macie może jakież dożwiadczenie w przedłużaniu włosów, a może powiedzcie mi czy same skorzystałybyżcie z takiego zabiegu?

    Znalazłam kursy w beauty for you i zastanawiam się, czy warto zainwestować w siebie i zacząć własny biznes.

    Podpowiecie?

    emilkazalewajka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Niestety taki rynek pracy 🙁 Ale nie ma się co martwić, w pracy za granicą wszyscy jesteżmy równi. Nie mam przyszłożci w Polsce. Mój znajomy wyjechał z agencji Voorneputten do pracy w Holandii i powiedział że jak ma wrócić na wież a nawet jakby miał sie przeprowadzić do miasta to nie chce zarabiać 1/3 tego co uda mu się zarobić za granicą. Nawet poduczył się holenderskiego i dobrze mu się wiedzie. 😀

    Animadea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Niedługo wszyscy dostaniemy pracę i dodatki na dzieci 😉

    Anielka85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Według mnie można znaleźć pracę bez znajomożci, ale trzeba postawić na profesjonalne CV. mniej więcej coż takiego: [usunięto_link] wtedy będziemy mieli okazje się dobrze zaprezentować i zwiększyć swoje szanse na intratny angaż:) to ma naprawdę duże znaczenie.

    Paulina Demczukowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jeżeli zakladasz /wynajmujesz własne biuro to pomyśl nie tylko o umeblowaniu itd. Ale pomyśl tez o oświetleniu jak np jest Trilux . Bardzo polecam lamoy tej firmy, ponieważ praca w w jego warunkach to na prawdę ogromny komfort pracy. Oczy nam się nie meczą. jest tu wykorzystana technologia hcl. Poczytajcie na ten temat. Warto 🙂

    1dorota
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a moje praca jako opiekunka osób starszych. Wiem że taką pracę oferuje Promedica24 (szczegóły tutaj promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-polsce/) Nie koniecznie trzeba wyjeżdżać za granicę by pracować w tym zawodzie. Opiekun starszych jest dostępną pracą w  Polsce i to niekoniecznie za niską pensję. Niestety polskie społeczeństwo starzeje się a mało osób decyduje się oddać bliską osobę do domu spokojnej starości, bo instytucja ta nie ma najlepszej opinii. Jeśli sami nie możemy się zaopiekować bo pracujemy zawodowo lub mieszkamy w innej części kraju jedynym rozwiązaniem staje się wynajęcie pomocy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Praca"

Przewiń na górę