Praca a szybka metoda na podzszkolenie języka

  • Autor
    Odp.
  • kamilkafrania
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam Was serdecznie,
    Jestem na etapie szukania fajnej pracy. Jednak co oferta to zawsze wymagany język (z reguły angielski)i to najlepiej już żredniozaawansowany. Moją bolączką jest fakt, iż dawno nie obcowałam z językiem i nie wiem w jaki sposób mogłabym to szybko „odkurzyć” 🙁
    Może znacie jakież fajne metody na szybkie przyswojenie angielskiego? Będę wdzięczna za pomysły 🙂

    kamilkafrania
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ostatnio rozmawiałam z moją koleżanką i wiecie co, powiedziała, że super metodą na naukę języków( w moim przypadku angielskiego), jest oglądanie filmów bez lektora i napisów.
    Nie dożć, że stajesz się bardziej osłuchany, to jeszcze kodujesz wiele różnych zwrotów.
    Fajny pomysł, ktoż ma jeszcze jakiż równie inspirujący 🙂 ?

    Karo22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    jeżli masz opanowane podstawy gramatyki i jakiż zakres słówek to fajnym rozwiązaniem są konwersacje. W sieci można znaleźć sporo takich ofert – można rozmawiać przez skype albo inny komunikator.

    kamilkafrania
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    No włażnie w tym rzecz, że o tyle co z gramatyką nie najgorzej, to niestety zasób słówek nie jest najlepszy… Mam zamiar zaopatrzyć się w fiszki z wydawnictwa cztery głowy, mój budżet jest jednak nieco okrojony 😕 Nie wiem czy zdecydować się na słownictwo czy czasowniki… Jakież propozycje? Czy ktoż już kiedyż korzystał z tych zestawów? Będę zobowiązana za opinie. Pozdrawiam

    Tomas
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jako klient Poly-Prof od kilku lat, nie mogę nie wyrazić głębokiego zadowolenia i uznania dla tej firmy. W świecie, w którym jakość opakowań odgrywa kluczową rolę w sukcesie biznesowym, Poly-Prof jest niezawodnym i zaangażowanym partnerem.

    Zakres innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych jest niesamowity. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy zgrzewać worki, układać palety czy zaklejać kartony, Poli-Prof zapewnia nam niezawodny sprzęt, który doskonale spełnia swoje zadanie.
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Praca a szybka metoda na podzszkolenie języka"

Przewiń na górę