Prawidlowa moc prostownicy

  • Autor
    Odp.
  • aksloko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ile powinna miec mocy prostownica tak zeby nie niszczyla wlosow i szybko sie nagrzewala i latwo prostowala wlosy?doradzcie przed zakupem:)czy taka 100 W bez regulacji to dobra czy za mocna?

    majka610
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    pamietaj, aby nie kupowac inenj niz ceramiczna. tylko te sa naparwde dobre. a najlepsze prostownice sa w salonach fryzjerskich cena!!> najlepsza jest na b…. nie pamietam nazwy dokladnej. ale dowiesz sie, kosztuje okolo 150 zl i uzywana jest nawet przez profesjonalnych fryzjerow. unikaj tanich, takich jak firma holden. nie ma sensu, jedna plytka nie nagrzewala po 2 tyg uzytkowania.. lepiej zainwestowac. teraz to wiem;)

    aksloko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    No wielkie dzieki , bo wlasnie nad holden sie zastanwaiwam;/ bo w opisach pisza z enagrzewa sie bardzo szybko a tu jednak nieprawda. dzieki jescze raz:)

    majka610
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    nagrzewa sie b szybko, lae jeszcze szybciej sie psuje:) pozdrawiam hehe

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    w zasadzie nawet nie wiem jaka uzywam prostownicę. moge powiedziec tylko tyle ze żwietnie prostuje, jednak niszczy włosy ;/

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    ja mam prostownice i rozgrzewa sie na 210W bardzo szybko prostuje co nie zabiera mi zbyt duzo czasu na prostowanie

    reniaw
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Najlepsza jest prostownica,ktora nagrzewa sie do 210 stopni,ceramiczna,aby nie niszczyla wlosow konieczne jest stosowanie jedwabiu do wlosow.Ja prostuje prawie codz.,cienkie wlosy i jak narazie nie wylysialam. 😀 Przy stos.prostownicy o silnej”mocy”nie jest konieczne codz. stos. tylko po umyciu,prostowac nalezy malymi warstwami. 😉

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    210 to dla mnie min. bo mam bardzo falujące włosy. Najpopularniejsze są prostownice ceramiczne ale nie wiem, czy najlepsze. Ja w każdym razie takiej używam. Preferuje bardzo wąskie prostownice ponieważ mam grzywkę. Do tego zawsze stosuję preparat chroniący włosy przed temperaturą.

    Beata_H2O
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A jakiej firmy jest ten preparat chroniacy przed wysokimi temp? 🙂

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Oto kilka profesjonalnych produktów przeznaczonych do prostowania włosów:
    – Kallos – balsam do prostowania włosów
    – Wella High Hair Flat Iron Spray – dwufazowy fluid do prostowania włosów
    – Matrix Sleek Look Iron Smoother – spray ochronny do prostowania włosów
    – Matrix Biolage Fortifying Heat Styler – produkt wzmacniający do włosów często suszonych suszarką lub prostowanych prostownicą
    – LOreal Proffesionel Tecni.art HOT Style Iron Finish – mleczko ochronne do prostowania włosów
    – Farouk Biosilk Silk Strate – fluid do prostowania włosów
    – Schwarzkopf OSIS Flatliner 200C – spray ochronny do prostowania włosów
    – Goldwell Trendline Extreme Straightener – wspomaga prostowanie rozluźniając loki
    – Londa Style Basic Form Easy Smooth – fluid do prostowania włosów
    Który wybrać?
    Ja stosowałam Kallos (przystępna cena, wydajny) i Matrix (bardzo wydajny).

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    z doswiadczenia: im wyzsza temperatura tym lepiej. czyli tak powyzej 200. jest mocniejsze i dzieki temu wlosy nie maja dlugiego kontaktu z wysoka temperatura.
    do pracy zzelazkiem polecam jedwab CHI. wg mnie jest najlepszy a wypróbowalam juz kilka.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Ładnie, kupiłam dwa dni temu i nie wiem jaką ma moc.. ma regulowaną temp od 130 do 200 stopni. Na razie mam problemy żeby sie przełamać i ustawić wyższą niż 130 stopni temperaturę. Żal włosów. Chociaż ma powłoke ceramiczną, teflonową i jeszcze turmalinowa – cokolwiek to nie jest.

    Odczuwacie tzn Wasze wlosy skutki uboczne używania prostownicy?

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    no skutki uboczne sa… rozdwojone koncowki to przede wszystkim. ale wystarczy chodzic regularnie do fryzjera…:P

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja zainwestowalam w takie cudo [usunięto_link]
    Podgrzewa sie do 215 stopni, wiec sprzet jak w salonach fryzjerskich. Jak na razie stosuje odzywki i wlosy mam w dobrej formie.
    Z prostowaniem tez nie przesadzam i nie robie tego codziennie.

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja ostatnio szukałam jakież w miarę taniej prostownicy, ale takiej, żeby mi potem wszystkie włosy nie wypadły, bo je lubię 😀 no i znalazłam taką: [usunięto_link]
    Miałam mały problem z wyborem, bo ofert na stronie było sporo, a ja nie należę do osób szczególnie zdecydowanych, ale w końcu wybrałam. Jak na razie jestem zadowolona, bo nie była droga a dobrze prostuje 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prawidlowa moc prostownicy"

Przewiń na górę