• Autor
    Odp.
  • Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    ja już gdzież pisałam, polecam firmę babyliss
    trochę kosztują, ale wolę wydać więcej a rzadziej, bo te tanie typu mpm już przetestowałam i stwierdzam że są beznadziejne. mpm szybko mi się popsuła, a te inne firmy krzak nie grzeją tak jak powinny

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja używam ceramicznej prostownicy do włosów, niestety nie pamiętaj jakiej firmy 😉 Jeżli chodzi o częstotliwożć prostowania: jeżli masz kręcone włosy to przy wilgotnej/deszczowej pogodzie lepiej sobie odpużcić prostowanie włosów, bo i tak zaraz się pokręcą. Lepsza jest wtedy np. mokra włoszka 😉

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Wydaje mi się, że tak koło 30 W powinna mieć – moja ma 32W i działa bez zarzutów. Kupiłam bardzo tanio na wasserman.pl i początkowo myżlałam, że jak taka tania, to pewnie nie jest nic warta, a tu działa bez zarzutu. Czasem nie warto przepłacać.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Moja ma max 200 stopni, ale używam zazwyczaj 160 żeby nie szaleć, no i oczywiżcie preparaty ochronne.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Patrzcie tutaj – sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-elipsis-3000-bab3100epe-prostownica-do-wlosow.html To jest sprzęt, który sprawdza się nawet w warunkach salonowych, tak więc trochę trzeba wydawać, ale dzięki temu macie sprzęt, z którego pewnie będzie jeszcze wasza córka korzystać 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    A słyszałyście o tej nowej prostownicy z babyliss, która sama się do włosów dopasowuje? Może któraś z Was już ją ma?

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Tutaj macie przykład – pro-sprzet.pl/blog/prostownica-ktora-nie-niszczy-wlosow-zobacz-co-wybiera-fryzjer.html Porządna prostownica nie musi kosztować dużo, a przynajmniej nie będzie wam niszczyć włosów. Jeśli wybierasz kiepskie rozwiązanie, to też wybierasz problemy, które prędzej czy później na pewno nadejdą.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    I jeszcze dobry przykład poradnika – fryzomania.pl/blog/jaka-wybrac-prostownice-do-wlosow-zobacz-co-uzywa-twoj-fryzjer.html Akurat tutaj macie podjęte wszystkie istotne kwestie związane z tymi urządzeniami. Pewnie, że lepiej kupić coś porządnego. Zamawiacie raz i macie święty spokój.

    Mareczka90
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    nie lubię tracić czasu na długotrwałe suszenie włosów a bardzo lubię jak mam wyprostowane, gładkie i błyszczące włosy, więc to że mogę prostować włosy jak są wilgotne tylko bardziej mnie zachęciło do kupna prostownicy babyliss z serii exclusive. Poza tym prostownica jest bardzo fajna, ma obrotowy kabel, szybko się nagrzewa, mogę regulować temp więc nie obawiam się, że sobie zniszcze włosy. A i loki robi też fajne, wiec ogromnie polecam.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Warto jeszcze przetestować działanie sprau do prostowania – sprzet-fryzjerski.pl/lisap-ultimate-straight-fluid-spray-250ml.html Nie mam wielkiego doświadczenia, ale widzę, że to działa i przynosi efekty, więc czemu nie? Na pewno kawał solidnego rozwiązania, ale czy wam podpasuje, to już całkiem inna kwestia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prawidlowa moc prostownicy"

Przewiń na górę